Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie - Centralny System Uwierzytelniania
Strona główna

Plan zajęć przedmiotu Specjalistyczny język angielski B2+ [440-000-2S-JA] Semestr zimowy 2022/2023

Pokaż plan w formacie:
Okres planu zajęć

Po kliknięciu kafelka danej grupy zajęciowej wyświetli się okno ze szczegółowymi informacjami. Pod niektórymi z nich kryją się linki prowadzące m.in. do strony grupy zajęciowej, strony prowadzącego/koordynatora (czy informacji dotyczących budynku, w którym odbywają się zajęcia).

Poniedziałek

Rafał Głowacz
8:00 lektorat, grupa 29 każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30 Sala 308, budynek nr D11
Ilona Dąbrowska
9:30 lektorat, grupa 31 każdy poniedziałek, 9:30 - 11:00 Sala 2.09, budynek nr C7
Rafał Głowacz
9:30 lektorat, grupa 30 każdy poniedziałek, 9:30 - 11:00 Sala 308, budynek nr D11
Ewelina Madoń, Justyna Plezia
9:30 lektorat, grupa 28 każdy poniedziałek, 9:30 - 11:00 Sala 3.09, budynek nr C7
Anna Mirosławska-Olszewska
9:30 lektorat, grupa 27 każdy poniedziałek, 9:30 - 11:00 Sala 2.15, budynek nr C7
Monika Kaźmierska
14:00 lektorat, grupa 110 każdy poniedziałek, 14:00 - 15:30 Sala 4.17, budynek nr C7
Barbara Dulba
14:00 lektorat, grupa 109 każdy poniedziałek, 14:00 - 15:30 Sala 0.17, budynek nr C7
Magdalena Konieczna
14:00 lektorat, grupa 105 każdy poniedziałek, 14:00 - 15:30 Sala 2.15, budynek nr C7
Ilona Dąbrowska
14:00 lektorat, grupa 104 każdy poniedziałek, 14:00 - 15:30 Sala 2.09, budynek nr C7
Monika Kaźmierska
15:30 lektorat, grupa 111 każdy poniedziałek, 15:30 - 17:00 Sala 4.17, budynek nr C7
Barbara Dulba
15:30 lektorat, grupa 108 każdy poniedziałek, 15:30 - 17:00 Sala 0.17, budynek nr C7
Anna Wołczyńska
17:00 lektorat, grupa 60 każdy poniedziałek, 17:00 - 18:30 Sala 308, budynek nr D11
Barbara Kowalczyk
17:00 lektorat, grupa 58 każdy poniedziałek, 17:00 - 18:30 Sala 312, budynek nr D11
Marta Sieńko
17:00 lektorat, grupa 5 każdy poniedziałek, 17:00 - 18:30 Sala 311, budynek nr D11
Magdalena Konieczna
17:15 lektorat, grupa 63 każdy poniedziałek, 17:15 - 18:45 Sala 2.15, budynek nr C7
Barbara Dulba
18:15 lektorat, grupa 66 każdy poniedziałek, 18:15 - 19:45 Sala 0.17, budynek nr C7
Anna Wołczyńska
18:30 lektorat, grupa 61 każdy poniedziałek, 18:30 - 20:00 Sala 308, budynek nr D11
Marta Sieńko
18:30 lektorat, grupa 6 każdy poniedziałek, 18:30 - 20:00 Sala 311, budynek nr D11

Wtorek

Olena Ivashko
7:45 lektorat, grupa 39 każdy wtorek, 7:45 - 9:15 Sala 2.17, budynek nr C7
Danuta Siwa
7:45 lektorat, grupa 32 każdy wtorek, 7:45 - 9:15 Sala 2.13, budynek nr C7
Monika Hryniewicz, Justyna Plezia
8:00 lektorat, grupa 81 każdy wtorek, 8:00 - 9:30 Sala 3.09, budynek nr C7
Angelika Gruszka
8:00 lektorat, grupa 76 każdy wtorek, 8:00 - 9:30 Sala 2.12, budynek nr C7
Olena Ivashko
9:15 lektorat, grupa 40 każdy wtorek, 9:15 - 10:45 Sala 2.17, budynek nr C7
Ewa Nowakowska
9:15 lektorat, grupa 38 każdy wtorek, 9:15 - 10:45 Sala 4.19, budynek nr C7
Karolina Pasiut
9:15 lektorat, grupa 34 każdy wtorek, 9:15 - 10:45 Sala 2.10, budynek nr C7
Danuta Siwa
9:15 lektorat, grupa 33 każdy wtorek, 9:15 - 10:45 Sala 2.13, budynek nr C7
Marzena Wohadlo
9:30 lektorat, grupa 83 każdy wtorek, 9:30 - 11:00 Sala 310, budynek nr D11
Monika Hryniewicz, Justyna Plezia
9:30 lektorat, grupa 82 każdy wtorek, 9:30 - 11:00 Sala 3.09, budynek nr C7
Irmina Pluta
9:30 lektorat, grupa 78 każdy wtorek, 9:30 - 11:00 Sala 0.11, budynek nr C7
Angelika Gruszka
9:30 lektorat, grupa 77 każdy wtorek, 9:30 - 11:00 Sala 2.12, budynek nr C7
Monika Kaźmierska
11:00 lektorat, grupa 47 każdy wtorek, 11:00 - 12:30 Sala 4.17, budynek nr C7
Katarzyna Okehie
11:00 lektorat, grupa 45 każdy wtorek, 11:00 - 12:30 Sala 2.15, budynek nr C7
Anna Stachulak-Krzemień
11:00 lektorat, grupa 43 każdy wtorek, 11:00 - 12:30 Sala 0.17, budynek nr C7
Michał Strugała
12:30 lektorat, grupa 75 każdy wtorek, 12:30 - 14:00 Sala 4.19, budynek nr C7
Monika Kaźmierska
12:30 lektorat, grupa 48 każdy wtorek, 12:30 - 14:00 Sala 4.17, budynek nr C7
Irmina Pluta
14:00 lektorat, grupa 88 każdy wtorek, 14:00 - 15:30 Sala 0.11, budynek nr C7
Magdalena Potręć
14:00 lektorat, grupa 86 każdy wtorek, 14:00 - 15:30 Sala 2.14, budynek nr C7
Agnieszka Humięcka
14:00 lektorat, grupa 84 każdy wtorek, 14:00 - 15:30 Sala 308, budynek nr D11
Irmina Pluta
15:30 lektorat, grupa 89 każdy wtorek, 15:30 - 17:00 Sala 0.11, budynek nr C7
Magdalena Potręć
15:30 lektorat, grupa 87 każdy wtorek, 15:30 - 17:00 Sala 2.14, budynek nr C7
Agnieszka Humięcka
15:30 lektorat, grupa 85 każdy wtorek, 15:30 - 17:00 Sala 308, budynek nr D11
Michał Strugała
17:00 lektorat, grupa 69 każdy wtorek, 17:00 - 18:30 Sala 4.19, budynek nr C7
Anna Olszańska
17:00 lektorat, grupa 68 każdy wtorek, 17:00 - 18:30 Sala 0.16, budynek nr C7
Magdalena Konieczna
17:00 lektorat, grupa 24 każdy wtorek, 17:00 - 18:30 Sala 0.12, budynek nr C7
Ilona Dąbrowska
17:00 lektorat, grupa 22 każdy wtorek, 17:00 - 18:30 Sala 2.09, budynek nr C7
Agata Czerw
17:00 lektorat, grupa 11 każdy wtorek, 17:00 - 18:30 Sala 310, budynek nr D11
Michał Strugała
18:30 lektorat, grupa 70 każdy wtorek, 18:30 - 20:00 Sala 4.19, budynek nr C7
Ilona Dąbrowska
18:30 lektorat, grupa 23 każdy wtorek, 18:30 - 20:00 Sala 2.09, budynek nr C7
Agata Czerw
18:30 lektorat, grupa 12 każdy wtorek, 18:30 - 20:00 Sala 310, budynek nr D11

Środa

Ilona Dąbrowska
7:45 lektorat, grupa 51 każda środa, 7:45 - 9:15 Sala 2.09, budynek nr C7
Małgorzata Tomal
8:00 lektorat, grupa 118 każda środa, 8:00 - 9:30 Sala 4.19, budynek nr C7
Grzegorz Kłopotowski
8:00 lektorat, grupa 116 każda środa, 8:00 - 9:30 Sala 312, budynek nr D11
Małgorzata Biskup
8:00 lektorat, grupa 55 każda środa, 8:00 - 9:30 Sala 308, budynek nr D11
Barbara Kowalczyk
8:00 lektorat, grupa 53 każda środa, 8:00 - 9:30 Sala 4.18, budynek nr C7
Ilona Dąbrowska
9:15 lektorat, grupa 52 każda środa, 9:15 - 10:45 Sala 2.09, budynek nr C7
Małgorzata Tomal
9:30 lektorat, grupa 119 każda środa, 9:30 - 11:00 Sala 4.19, budynek nr C7
Grzegorz Kłopotowski
9:30 lektorat, grupa 117 każda środa, 9:30 - 11:00 Sala 312, budynek nr D11
Jolanta Przęczek
9:30 lektorat, grupa 57 każda środa, 9:30 - 11:00 Sala 0.12, budynek nr C7
Małgorzata Biskup
9:30 lektorat, grupa 56 każda środa, 9:30 - 11:00 Sala 308, budynek nr D11
Barbara Kowalczyk
9:30 lektorat, grupa 54 każda środa, 9:30 - 11:00 Sala 4.18, budynek nr C7
Małgorzata Bednarz
9:30 lektorat, grupa 50 każda środa, 9:30 - 11:00 Sala 311, budynek nr D11
Rafał Głowacz
17:00 lektorat, grupa 64 każda środa, 17:00 - 18:30 Sala 308, budynek nr D11
Anna Wołczyńska
17:00 lektorat, grupa 62 każda środa, 17:00 - 18:30 Sala 2.12, budynek nr C7
Grzegorz Bełza
17:00 lektorat, grupa 16 każda środa, 17:00 - 18:30 Sala 2.14, budynek nr C7
Magdalena Konieczna, Justyna Plezia
17:00 lektorat, grupa 14 każda środa, 17:00 - 18:30 Sala 312, budynek nr D11
Marta Sieńko
17:00 lektorat, grupa 7 każda środa, 17:00 - 18:30 Sala 311, budynek nr D11
Agnieszka Trzaska
17:00 lektorat, grupa 1 każda środa, 17:00 - 18:30 Sala 310, budynek nr D11
Rafał Głowacz
18:30 lektorat, grupa 65 każda środa, 18:30 - 20:00 Sala 308, budynek nr D11
Agnieszka Sukiennik
18:30 lektorat, grupa 26 każda środa, 18:30 - 20:00 Sala 2.17, budynek nr C7
Grzegorz Bełza
18:30 lektorat, grupa 17 każda środa, 18:30 - 20:00 Sala 2.14, budynek nr C7
Barbara Dulba
18:30 lektorat, grupa 13 każda środa, 18:30 - 20:00 Sala 2.09, budynek nr C7
Ewelina Madoń
18:30 lektorat, grupa 4 każda środa, 18:30 - 20:00 Sala 2.15, budynek nr C7
Ewelina Madoń
18:30 lektorat, grupa 3 każda środa, 18:30 - 20:00 Sala 2.15, budynek nr C7
Agnieszka Trzaska
18:30 lektorat, grupa 2 każda środa, 18:30 - 20:00 Sala 310, budynek nr D11
Magdalena Konieczna, Justyna Plezia
18:35 lektorat, grupa 15 każda środa, 18:35 - 20:05 Sala 312, budynek nr D11

Czwartek

Rafał Głowacz
8:00 lektorat, grupa 106 każdy czwartek, 8:00 - 9:30 Sala 308, budynek nr D11
Ilona Dąbrowska
8:00 lektorat, grupa 102 każdy czwartek, 8:00 - 9:30 Sala 2.09, budynek nr C7
Barbara Kowalczyk
8:00 lektorat, grupa 99 każdy czwartek, 8:00 - 9:30 Sala 4.18, budynek nr C7
Rafał Głowacz
9:30 lektorat, grupa 107 każdy czwartek, 9:30 - 11:00 Sala 308, budynek nr D11
Ilona Dąbrowska
9:30 lektorat, grupa 103 każdy czwartek, 9:30 - 11:00 Sala 2.09, budynek nr C7
Monika Kaźmierska
9:30 lektorat, grupa 101 każdy czwartek, 9:30 - 11:00 Sala 310, budynek nr D11
Barbara Kowalczyk
9:30 lektorat, grupa 100 każdy czwartek, 9:30 - 11:00 Sala 4.18, budynek nr C7
Katarzyna Kulinowska-Gładysz
11:00 lektorat, grupa 72 każdy czwartek, 11:00 - 12:30 Sala 2.09, budynek nr C7
Angelika Gruszka
11:00 lektorat, grupa 71 każdy czwartek, 11:00 - 12:30 Sala 2.12, budynek nr C7
Katarzyna Kulinowska-Gładysz
12:30 lektorat, grupa 73 każdy czwartek, 12:30 - 14:00 Sala 2.09, budynek nr C7
Grzegorz Bełza
14:00 lektorat, grupa 93 każdy czwartek, 14:00 - 15:30 Sala 2.14, budynek nr C7
Marzena Wohadlo
14:00 lektorat, grupa 92 każdy czwartek, 14:00 - 15:30 Sala 3.09, budynek nr C7
Agnieszka Trzaska
14:00 lektorat, grupa 91 każdy czwartek, 14:00 - 15:30 Sala 311, budynek nr D11
Irmina Pluta
14:00 lektorat, grupa 90 każdy czwartek, 14:00 - 15:30 Sala 2.15, budynek nr C7
Marzena Wohadlo
15:30 lektorat, grupa 98 każdy czwartek, 15:30 - 17:00 Sala 311, budynek nr D11
Agnieszka Trzaska
15:30 lektorat, grupa 97 każdy czwartek, 15:30 - 17:00 Sala 311, budynek nr D11
Michał Strugała
15:30 lektorat, grupa 96 każdy czwartek, 15:30 - 17:00 Sala 2.12, budynek nr C7
Michał Strugała
15:30 lektorat, grupa 95 każdy czwartek, 15:30 - 17:00 Sala 2.14, budynek nr C7
Grzegorz Bełza
15:30 lektorat, grupa 94 każdy czwartek, 15:30 - 17:00 Sala 2.14, budynek nr C7
Anna Olszańska
17:00 lektorat, grupa 67 każdy czwartek, 17:00 - 18:30 Sala 0.16, budynek nr C7
Magdalena Konieczna
17:00 lektorat, grupa 25 każdy czwartek, 17:00 - 18:30 Sala 4.19, budynek nr C7
Anna Stachulak-Krzemień
17:00 lektorat, grupa 20 każdy czwartek, 17:00 - 18:30 Sala 2.17, budynek nr C7
Agnieszka Humięcka
17:00 lektorat, grupa 18 każdy czwartek, 17:00 - 18:30 Sala 2.12, budynek nr C7
Monika Hryniewicz
17:00 lektorat, grupa 8 każdy czwartek, 17:00 - 18:30 Sala 311, budynek nr D11
Anna Stachulak-Krzemień
18:30 lektorat, grupa 21 każdy czwartek, 18:30 - 20:00 Sala 2.17, budynek nr C7
Agnieszka Humięcka
18:30 lektorat, grupa 19 każdy czwartek, 18:30 - 20:00 Sala 2.12, budynek nr C7
Anna Olszańska
18:30 lektorat, grupa 10 każdy czwartek, 18:30 - 20:00 Sala 0.16, budynek nr C7
Monika Hryniewicz
18:30 lektorat, grupa 9 każdy czwartek, 18:30 - 20:00 Sala 311, budynek nr D11

Piątek

Magdalena Potręć
7:45 lektorat, grupa 42 każdy piątek, 7:45 - 9:15 Sala 2.14, budynek nr C7
Danuta Siwa
7:45 lektorat, grupa 35 każdy piątek, 7:45 - 9:15 Sala 0.11, budynek nr C7
Małgorzata Bednarz
8:00 lektorat, grupa 79 każdy piątek, 8:00 - 9:30 Sala 312, budynek nr D11
Magdalena Potręć
9:15 lektorat, grupa 37 każdy piątek, 9:15 - 10:45 Sala 2.14, budynek nr C7
Danuta Siwa
9:15 lektorat, grupa 36 każdy piątek, 9:15 - 10:45 Sala 0.11, budynek nr C7
Małgorzata Bednarz
9:30 lektorat, grupa 80 każdy piątek, 9:30 - 11:00 Sala 312, budynek nr D11
Anna Weeks
11:00 lektorat, grupa 112 każdy piątek, 11:00 - 12:30 Sala 2.17, budynek nr C7
Anna Weeks
12:30 lektorat, grupa 113 każdy piątek, 12:30 - 14:00 Sala 2.17, budynek nr C7
Olena Ivashko
14:00 lektorat, grupa 121 każdy piątek, 14:00 - 15:30 Sala 308, budynek nr D11
Jolanta Przęczek
14:00 lektorat, grupa 120 każdy piątek, 14:00 - 15:30 Sala 308, budynek nr D11
Małgorzata Tomal
14:00 lektorat, grupa 114 każdy piątek, 14:00 - 15:30 Sala 4.19, budynek nr C7
Małgorzata Tomal
15:30 lektorat, grupa 115 każdy piątek, 15:30 - 17:00 Sala 4.19, budynek nr C7

Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków:

al. Mickiewicza 30
30-059 Kraków
tel: +48 12 617 22 22 https://www.agh.edu.pl/
kontakt deklaracja dostępności USOSweb 7.0.3.0-AGH (2024-03-27)