Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie - Centralny System Uwierzytelniania
Strona główna

Plan zajęć przedmiotu Specjalistyczny język angielski B2+ [440-000-2S-JA] Semestr zimowy 2023/2024

Pokaż plan w formacie:
Okres planu zajęć

Po kliknięciu kafelka danej grupy zajęciowej wyświetli się okno ze szczegółowymi informacjami. Pod niektórymi z nich kryją się linki prowadzące m.in. do strony grupy zajęciowej, strony prowadzącego/koordynatora (czy informacji dotyczących budynku, w którym odbywają się zajęcia).

Poniedziałek

Anna Broniowska, Anna Stachulak-Krzemień
8:00 lektorat, grupa 631 każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30 Sala 310, budynek nr D11
Karolina Pasiut
8:00 lektorat, grupa 629 każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30 Sala 4.18, budynek nr C7
Danuta Siwa
8:00 lektorat, grupa 626 każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30 Sala 4.19, budynek nr C7
Karolina Pasiut
9:30 lektorat, grupa 630 każdy poniedziałek, 9:30 - 11:00 Sala 4.18, budynek nr C7
Rafał Głowacz
9:30 lektorat, grupa 628 każdy poniedziałek, 9:30 - 11:00 Sala 308, budynek nr D11
Danuta Siwa
9:30 lektorat, grupa 627 każdy poniedziałek, 9:30 - 11:00 Sala 4.19, budynek nr C7
Anna Mirosławska-Olszewska
9:30 lektorat, grupa 625 każdy poniedziałek, 9:30 - 11:00 Sala 2.15, budynek nr C7
Rafał Głowacz
14:00 lektorat, grupa 700 każdy poniedziałek, 14:00 - 15:30 Sala 308, budynek nr D11
Ewelina Madoń
14:00 lektorat, grupa 696 każdy poniedziałek, 14:00 - 15:30 Sala 2.14, budynek nr C7
Monika Kaźmierska
14:00 lektorat, grupa 692 każdy poniedziałek, 14:00 - 15:30 Sala 4.17, budynek nr C7
Ludmiła Morawiec
14:00 lektorat, grupa 690 każdy poniedziałek, 14:00 - 15:30 Sala 0.12, budynek nr C7
Rafał Głowacz
15:30 lektorat, grupa 701 każdy poniedziałek, 15:30 - 17:00 Sala 308, budynek nr D11
Ewelina Madoń
15:30 lektorat, grupa 697 każdy poniedziałek, 15:30 - 17:00 Sala 2.14, budynek nr C7
Monika Kaźmierska
15:30 lektorat, grupa 693 każdy poniedziałek, 15:30 - 17:00 Sala 4.17, budynek nr C7
Ludmiła Morawiec
15:30 lektorat, grupa 691 każdy poniedziałek, 15:30 - 17:00 Sala 0.12, budynek nr C7
Barbara Dulba
17:00 lektorat, grupa 658 każdy poniedziałek, 17:00 - 18:30 Sala 2.15, budynek nr C7
Anna Wołczyńska
17:00 lektorat, grupa 656 każdy poniedziałek, 17:00 - 18:30 Sala 310, budynek nr D11
Barbara Kowalczyk
17:00 lektorat, grupa 654 każdy poniedziałek, 17:00 - 18:30 Sala 2.12, budynek nr C7
Małgorzata Bednarz, Marta Sieńko
17:00 lektorat, grupa 600 każdy poniedziałek, 17:00 - 18:30 Sala 4.18, budynek nr C7
Barbara Dulba
18:30 lektorat, grupa 659 każdy poniedziałek, 18:30 - 20:00 Sala 2.15, budynek nr C7
Barbara Kowalczyk
18:30 lektorat, grupa 655 każdy poniedziałek, 18:30 - 20:00 Sala 2.12, budynek nr C7
Małgorzata Bednarz, Marta Sieńko
18:30 lektorat, grupa 601 każdy poniedziałek, 18:30 - 20:00 Sala 4.18, budynek nr C7

Wtorek

Olena Ivashko
7:45 lektorat, grupa 640 każdy wtorek, 7:45 - 9:15 Sala 2.09, budynek nr C7
Monika Kaźmierska, Paulina Zapart
7:45 lektorat, grupa 638 każdy wtorek, 7:45 - 9:15 Sala 2.14, budynek nr C7
Monika Hryniewicz, Magdalena Jurczakiewicz
7:45 lektorat, grupa 634 każdy wtorek, 7:45 - 9:15 Sala 0.16, budynek nr C7
Marzena Wohadlo
8:00 lektorat, grupa 674 każdy wtorek, 8:00 - 9:30 Sala 310, budynek nr D11
Angelika Gruszka
8:00 lektorat, grupa 672 każdy wtorek, 8:00 - 9:30 Sala 2.17, budynek nr C7
Grzegorz Kłopotowski
9:15 lektorat, grupa 712 każdy wtorek, 9:15 - 10:45 Sala 312, budynek nr D11
Olena Ivashko
9:15 lektorat, grupa 641 każdy wtorek, 9:15 - 10:45 Sala 2.09, budynek nr C7
Monika Kaźmierska, Paulina Zapart
9:15 lektorat, grupa 639 każdy wtorek, 9:15 - 10:45 Sala 2.14, budynek nr C7
Monika Hryniewicz, Magdalena Jurczakiewicz
9:15 lektorat, grupa 635 każdy wtorek, 9:15 - 10:45 Sala 0.16, budynek nr C7
Danuta Siwa
9:15 lektorat, grupa 632 każdy wtorek, 9:15 - 10:45 Sala 0.17, budynek nr C7
Marzena Wohadlo
9:30 lektorat, grupa 675 każdy wtorek, 9:30 - 11:00 Sala 310, budynek nr D11
Angelika Gruszka
9:30 lektorat, grupa 673 każdy wtorek, 9:30 - 11:00 Sala 2.17, budynek nr C7
Monika Kaźmierska
11:00 lektorat, grupa 646 każdy wtorek, 11:00 - 12:30 Sala 4.17, budynek nr C7
Anna Stachulak-Krzemień
11:00 lektorat, grupa 645 każdy wtorek, 11:00 - 12:30 Sala 4.17, budynek nr C7
Grzegorz Kłopotowski, Katarzyna Okehie
11:00 lektorat, grupa 642 każdy wtorek, 11:00 - 12:30 Sala 2.15, budynek nr C7
Danuta Siwa
12:00 lektorat, grupa 667 każdy wtorek, 12:00 - 13:30 Sala 0.17, budynek nr C7
Anna Stachulak-Krzemień
12:30 lektorat, grupa 714 każdy wtorek, 12:30 - 14:00 Sala 4.19, budynek nr C7
Marta Sieńko, Michał Strugała
12:30 lektorat, grupa 668 każdy wtorek, 12:30 - 14:00 Sala 2.12, budynek nr C7
Monika Kaźmierska
12:30 lektorat, grupa 644 każdy wtorek, 12:30 - 14:00 Sala 4.17, budynek nr C7
Grzegorz Kłopotowski, Katarzyna Okehie
12:30 lektorat, grupa 643 każdy wtorek, 12:30 - 14:00 Sala 2.15, budynek nr C7
Irmina Pluta
14:00 lektorat, grupa 683 każdy wtorek, 14:00 - 15:30 Sala 2.14, budynek nr C7
Magdalena Potręć
14:00 lektorat, grupa 680 każdy wtorek, 14:00 - 15:30 Sala 2.14, budynek nr C7
Grzegorz Bełza
14:00 lektorat, grupa 676 każdy wtorek, 14:00 - 15:30 Sala 4.19, budynek nr C7
Irmina Pluta
15:30 lektorat, grupa 684 każdy wtorek, 15:30 - 17:00 Sala 2.17, budynek nr C7
Magdalena Potręć
15:30 lektorat, grupa 681 każdy wtorek, 15:30 - 17:00 Sala 2.14, budynek nr C7
Grzegorz Bełza
15:30 lektorat, grupa 679 każdy wtorek, 15:30 - 17:00 Sala 4.19, budynek nr C7
Karolina Pasiut
17:00 lektorat, grupa 612 każdy wtorek, 17:00 - 18:30 Sala 2.09, budynek nr C7
Magdalena Konieczna
17:00 lektorat, grupa 611 każdy wtorek, 17:00 - 18:30 Sala 0.11, budynek nr C7
Barbara Dulba
17:00 lektorat, grupa 607 każdy wtorek, 17:00 - 18:30 Sala 2.14, budynek nr C7
Magdalena Konieczna
18:30 lektorat, grupa 608 każdy wtorek, 18:30 - 20:00 Sala 0.11, budynek nr C7

Środa

Małgorzata Tomal
8:00 lektorat, grupa 706 każda środa, 8:00 - 9:30 Sala 2.15, budynek nr C7
Grzegorz Kłopotowski
8:00 lektorat, grupa 704 każda środa, 8:00 - 9:30 Sala 312, budynek nr D11
Barbara Kowalczyk
8:00 lektorat, grupa 651 każda środa, 8:00 - 9:30 Sala 308, budynek nr D11
Ilona Dąbrowska
8:00 lektorat, grupa 649 każda środa, 8:00 - 9:30 Sala 311, budynek nr D11
Małgorzata Tomal
9:30 lektorat, grupa 707 każda środa, 9:30 - 11:00 Sala 2.15, budynek nr C7
Grzegorz Kłopotowski
9:30 lektorat, grupa 705 każda środa, 9:30 - 11:00 Sala 312, budynek nr D11
Jolanta Przęczek
9:30 lektorat, grupa 653 każda środa, 9:30 - 11:00 Sala 310, budynek nr D11
Barbara Śpiewak, Paulina Zapart
9:30 lektorat, grupa 652 każda środa, 9:30 - 11:00 Sala 4.18, budynek nr C7
Małgorzata Bednarz
9:30 lektorat, grupa 647 każda środa, 9:30 - 11:00 Sala 2.17, budynek nr C7
Anna Mirosławska-Olszewska
11:20 lektorat, grupa 648 każda środa, 11:20 - 12:50 Sala 308, budynek nr D11
Agnieszka Trzaska
17:00 lektorat, grupa 620 każda środa, 17:00 - 18:30 Sala 312, budynek nr D11
Barbara Dulba
17:00 lektorat, grupa 618 każda środa, 17:00 - 18:30 Sala 311, budynek nr D11
Katarzyna Starykiewicz
17:00 lektorat, grupa 613 każda środa, 17:00 - 18:30 Sala 0.17, budynek nr C7
Grzegorz Bełza
17:00 lektorat, grupa 609 każda środa, 17:00 - 18:30 Sala 2.14, budynek nr C7
Anna Wołczyńska
17:00 lektorat, grupa 602 każda środa, 17:00 - 18:30 Sala 4.18, budynek nr C7
Magdalena Konieczna
18:30 lektorat, grupa 660 każda środa, 18:30 - 20:00 Sala 2.17, budynek nr C7
Anna Wołczyńska
18:30 lektorat, grupa 657 każda środa, 18:30 - 20:00 Sala 4.18, budynek nr C7
Agnieszka Trzaska
18:30 lektorat, grupa 621 każda środa, 18:30 - 20:00 Sala 312, budynek nr D11
Barbara Dulba
18:30 lektorat, grupa 619 każda środa, 18:30 - 20:00 Sala 311, budynek nr D11
Grzegorz Bełza
18:30 lektorat, grupa 617 każda środa, 18:30 - 20:00 Sala 2.14, budynek nr C7
Agnieszka Sukiennik
18:30 lektorat, grupa 616 każda środa, 18:30 - 20:00 Sala 4.19, budynek nr C7
Ludmiła Morawiec
18:30 lektorat, grupa 614 każda środa, 18:30 - 20:00 Sala 310, budynek nr D11

Czwartek

Ilona Dąbrowska
8:00 lektorat, grupa 698 każdy czwartek, 8:00 - 9:30 Sala 2.12, budynek nr C7
Rafał Głowacz
8:00 lektorat, grupa 688 każdy czwartek, 8:00 - 9:30 Sala 308, budynek nr D11
Barbara Kowalczyk
8:00 lektorat, grupa 687 każdy czwartek, 8:00 - 9:30 Sala 2.17, budynek nr C7
Ilona Dąbrowska
9:30 lektorat, grupa 699 każdy czwartek, 9:30 - 11:00 Sala 2.12, budynek nr C7
Monika Kaźmierska
9:30 lektorat, grupa 695 każdy czwartek, 9:30 - 11:00 Sala 4.17, budynek nr C7
Barbara Kowalczyk
9:30 lektorat, grupa 694 każdy czwartek, 9:30 - 11:00 Sala 2.12, budynek nr C7
Rafał Głowacz
9:30 lektorat, grupa 689 każdy czwartek, 9:30 - 11:00 Sala 308, budynek nr D11
Katarzyna Kulinowska-Gładysz, Jolanta Przęczek
11:00 lektorat, grupa 665 każdy czwartek, 11:00 - 12:30 Sala 0.11, budynek nr C7
Katarzyna Kulinowska-Gładysz, Jolanta Przęczek
12:30 lektorat, grupa 666 każdy czwartek, 12:30 - 14:00 Sala 0.11, budynek nr C7
Agnieszka Trzaska
14:00 lektorat, grupa 685 każdy czwartek, 14:00 - 15:30 Sala 2.14, budynek nr C7
Irmina Pluta
14:00 lektorat, grupa 682 każdy czwartek, 14:00 - 15:30 Sala 4.18, budynek nr C7
Agnieszka Humięcka
14:00 lektorat, grupa 677 każdy czwartek, 14:00 - 15:30 Sala 310, budynek nr D11
Agnieszka Trzaska
15:30 lektorat, grupa 686 każdy czwartek, 15:30 - 17:00 Sala 2.14, budynek nr C7
Agnieszka Humięcka
15:30 lektorat, grupa 678 każdy czwartek, 15:30 - 17:00 Sala 311, budynek nr D11
Angelika Gruszka, Michał Strugała
17:00 lektorat, grupa 663 każdy czwartek, 17:00 - 18:30 Sala 2.12, budynek nr C7
Ewelina Madoń, Anna Olszańska
17:00 lektorat, grupa 661 każdy czwartek, 17:00 - 18:30 Sala 308, budynek nr D11
Anna Stachulak-Krzemień
17:00 lektorat, grupa 624 każdy czwartek, 17:00 - 18:30 Sala 310, budynek nr D11
Elżbieta Godlewska, Magdalena Jurczakiewicz
17:00 lektorat, grupa 605 każdy czwartek, 17:00 - 18:30 Sala 312, budynek nr D11
Monika Hryniewicz
17:00 lektorat, grupa 603 każdy czwartek, 17:00 - 18:30 Sala 2.15, budynek nr C7
Agnieszka Humięcka
17:15 lektorat, grupa 622 każdy czwartek, 17:15 - 18:45 Sala 311, budynek nr D11
Angelika Gruszka, Michał Strugała
18:30 lektorat, grupa 664 każdy czwartek, 18:30 - 20:00 Sala 2.12, budynek nr C7
Ewelina Madoń, Anna Olszańska
18:30 lektorat, grupa 662 każdy czwartek, 18:30 - 20:00 Sala 308, budynek nr D11
Katarzyna Starykiewicz
18:30 lektorat, grupa 615 każdy czwartek, 18:30 - 20:00 Sala 4.18, budynek nr C7
Anna Stachulak-Krzemień
18:30 lektorat, grupa 610 każdy czwartek, 18:30 - 20:00 Sala 310, budynek nr D11
Elżbieta Godlewska, Magdalena Jurczakiewicz
18:30 lektorat, grupa 606 każdy czwartek, 18:30 - 20:00 Sala 312, budynek nr D11
Monika Hryniewicz
18:30 lektorat, grupa 604 każdy czwartek, 18:30 - 20:00 Sala 2.15, budynek nr C7
18:45 lektorat, grupa 623 każdy czwartek, 18:45 - 20:15 Sala 311, budynek nr D11

Piątek

7:45 lektorat, grupa 636 każdy piątek, 7:45 - 9:15 Sala 4.17, budynek nr C7
Małgorzata Bednarz
8:00 lektorat, grupa 669 każdy piątek, 8:00 - 9:30 Sala 0.17, budynek nr C7
Magdalena Potręć
9:15 lektorat, grupa 637 każdy piątek, 9:15 - 10:45 Sala 4.17, budynek nr C7
Danuta Siwa
9:15 lektorat, grupa 633 każdy piątek, 9:15 - 10:45 Sala 2.09, budynek nr C7
Olena Ivashko, Anna Olszańska, Marzena Wohadlo
9:30 lektorat, grupa 671 każdy piątek, 9:30 - 11:00 Sala 2.17, budynek nr C7
Małgorzata Bednarz
9:30 lektorat, grupa 670 każdy piątek, 9:30 - 11:00 Sala 0.17, budynek nr C7
Anna Weeks
11:00 lektorat, grupa 702 każdy piątek, 11:00 - 12:30 Sala 4.19, budynek nr C7
Anna Weeks
12:30 lektorat, grupa 703 każdy piątek, 12:30 - 14:00 Sala 4.19, budynek nr C7
Jolanta Przęczek
14:00 lektorat, grupa 710 każdy piątek, 14:00 - 15:30 Sala 4.18, budynek nr C7
Małgorzata Tomal
14:00 lektorat, grupa 708 każdy piątek, 14:00 - 15:30 Sala 0.11, budynek nr C7
Jolanta Przęczek
15:30 lektorat, grupa 713 każdy piątek, 15:30 - 17:00 Sala 4.18, budynek nr C7
Małgorzata Tomal
15:30 lektorat, grupa 709 każdy piątek, 15:30 - 17:00 Sala 0.11, budynek nr C7

Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków:

al. Mickiewicza 30
30-059 Kraków
tel: +48 12 617 22 22 https://www.agh.edu.pl/
kontakt deklaracja dostępności USOSweb 7.0.3.0-AGH (2024-03-27)