Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się

zobacz inne jednostki

Wydział Inżynierii Mechanicznej i Robotyki 130-000

To jest lista aktywnych rejestracji odbywających się we wskazanej jednostce. Zaloguj się, aby zobaczyć odnośniki do stron związanych z konkretnymi turami rejestracji.

EXCHANGE - zapisy na przedmioty wydziałowe WIMiR 21/22-L EXCH_FAC_WIMiR_21L pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2022-02-22 10:00 - 2022-03-15 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
registration
Niezalogowany
...

IME, stacjonarne I stopnia, przedmioty obieralne, sem.1 IME-1S-1,PO,WIMIRx pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

PRZEDMIOTY OBIERALNE SPECJALNOŚCIOWE

Proszę wybrać 1 przedmiot

REJESTRACJA BĘDZIE AKTYWNA OD 27.09.2021 (08:00) DO 03.10.2021 (23:59)

---------------------------------------

Proszę potraktować wybór priorytetowo, jeżeli ktoś nie zapisze się w wyżej podanym terminie zostanie dopisany do przedmiotu, na którym będą wolne miejsca BEZ MOŻLIWOŚCI ZMIANY PRZEDMIOTU.

O ostatecznym uruchomieniu przedmiotów decyduje Pan Prodziekan

ds. studenckich dr inż. Krzysztof Zagórski.

zakończona
2021-09-27 08:00 - 2021-10-03 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
pierwsza tura - zapisy na 1 przedmiot
1
Niezalogowany

MBM, przedmioty profilu dyplomowania niestacjon. semestr 7, 1N, 22/23 - zapisy na przedmioty MBM-1N,7sZ,PPD,22/23 pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

PRZEDMIOTY PROFILU DYPLOMOWANIA semestr 7

Proszę wybrać 1 przedmiot

REJESTRACJA BĘDZIE AKTYWNA OD 22.05.2022 (8:00) DO 30.05.2022 (23:59)

----------

UWAGA: Wyboru przedmiotu profilu dyplomowania należy dokonać najpóźniej do dnia 30.05.2022 r. Po tym terminie system USOS automatycznie zamyka wybór przedmiotów obieralnych.

-----------

Przedmioty profilu dyplomowania:

1. Badania eksploatacyjne i modernizacja maszyn i pojazdów - profil: Eksploatacja i technologia maszyn i pojazdów (ETM)

2. Inżynieria procesów wytwórczych - profil: Inżynieria systemów wytwarzania (ISW)

3. Zaawansowane metody projektowania - profil: Komputerowe wspomaganie projektowania (KWP)

rozpocznie się za ok. 1 dzień i 2 godz.
2022-05-22 08:00 - 2022-05-30 23:59
Rejestracja limitowana z nadawaniem priorytetów [opis]
1 tura wyboru
1
Niezalogowany
...

MBM WIMiR, stacjonarne I stopnia, przedmioty obieralne ścieżki dyplom., sem.6 MBM-1S,6s.,PŚD,WIMiR pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

Dzień dobry,

Od dnia 22.12.2021 r. od godziny 18.00 do dnia 02.01.2022 r. do godziny 23.59 będzie otwarta rejestracja w USOS, do zapisu na ścieżki dyplomowania (na 6 semestr) poprzez wybór przedmiotu obieralnego (poniżej).

Proszę potraktować sprawę priorytetowo. Szczegóły dotyczące wyboru ścieżki dyplomowania (profilu) będą przedstawione na spotkaniu 22.12.2021 r. o godz.15:00

Spotkanie odbędzie się na platformie MS Teams.

Link do spotkania znajduje się na kanale ogólnym zespołu "WIMiR - MiBM - wybór ścieżki dyplomowania 2021/22"

Kod dostępu do zespołu: lznqofp

Jeżeli do dnia 04.01.2022 r. do godz. 12:00 student nie otrzyma informacji z dziekanatu dotyczącej skontaktowania się z Panem Prodziekanem powinien uznać, że jest zapisany na profil, który zadeklarował.

Spotkanie dla studentów, którzy otrzymają informację o skontaktowaniu się z Prodziekanem odbędzie się 04.01.2022 r. o godz.17:00 na tym samym kanale i kodzie dostępu jw.

W rozmowie ze studentami udział wezmą obaj Panowie Prodziekani.

W razie jakichkolwiek problemów proszę zgłaszać się do starostów grup lub do Dziekanatu

Ścieżki dyplomowania ze skrótami wraz z przedmiotami obieralnymi:

1.Inżynieria zrównoważonych systemów energetycznych (E)

a) Technologie energetyczne

b) Inżynieria systemów ekologicznych i ekoenergetyka

2.Informatyka w inżynierii mechanicznej (I)

* Pakiety informatyczne w mechanice i budowie maszyn

3.Komputerowe wspomaganie projektowania (K)

* Zaawansowane metody projektowania

4.Transport linowy (L)

* Nowoczesne systemy transportu linowego

5.Eksploatacja i technologia maszyn i pojazdów (P)

* Badania eksploatacyjne i modernizacja maszyn i pojazdów

6.Inżynieria systemów wytwarzania (W)

* Inżynieria procesów wytwórczych

7.Maszyny do robót ziemnych i transportu bliskiego (Z)

* Maszyny do robót ziemnych i transportu

8.Maszyny górnicze (S)

* Eksploatacja kopalin użytecznych

zakończona
2021-12-22 18:00 - 2022-01-02 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
Wybór przedmiotu obieralnego
1
Niezalogowany

Zapisy na ćwiczenia laboratoryjne z przedmiotu Komputerowe wspomaganie badań i projektowania MBM-2S,1sL,PPy pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

ZAPISY na laboratoria z przedmiotu Komputerowe wspomaganie badań i projektowania

Proszę wybrać 1 formę laboratoriów w obrębie przedmiotu KWBiP:

Przedmiot dzień godzina

Catia 1 poniedziałek 08:00-9:30 1

Catia 2 poniedziałek 09:45-11:15 2

Catia 3 wtorek 15:00-16:30 3

Catia 4 wtorek 16:30-18:00 4

Catia 5 piątek 08:00-09:30 5

Catia 6 piątek 09:45-11:15 6

Inventor dla zaawansowanych 1 poniedziałek 08:00-09:30 7

Inventor dla zaawansowanych 2 poniedziałek 09:45-11:15 8

Inventor dla zaawansowanych 3 piątek 09:45-11:15 9

NX (Unigraphics) 1 wtorek 16:30-18:00 10

NX (Unigraphics) 2 wtorek 18:00-19:30 11

SolidWorks 1 poniedziałek 08:00-09:30 12

SolidWorks 2 poniedziałek 09:45-11:15 13

SolidWorks 3 wtorek 16:30-18:00 14

SolidWorks 4 piątek 08:00-09:30 15

REJESTRACJA BĘDZIE AKTYWNA OD 02.03.2022 (17:00) DO 04.03.2022 (05:00)

Zajęcia z tych przedmiotów rozpoczną się w drugim tygodniu zajęć.

zakończona
2022-03-02 17:00 - 2022-03-04 05:00
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
1 tura
1
Niezalogowany
...

MEI, stacjonarne I stopnia, przedmioty obieralne, sem.1, 21/22-Z MEI-1S-1,PO,WIMIRx pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

PRZEDMIOTY OBIERALNE SPECJALNOŚCIOWE

Proszę wybrać 1 przedmiot

REJESTRACJA BĘDZIE AKTYWNA OD 27.09.2021 (08:00) DO 03.10.2021 (23:59)

---------------------------------------

Proszę potraktować wybór priorytetowo, jeżeli ktoś nie zapisze się w wyżej podanym terminie zostanie dopisany do przedmiotu, na którym będą wolne miejsca BEZ MOŻLIWOŚCI ZMIANY PRZEDMIOTU.

O ostatecznym uruchomieniu przedmiotów decyduje Pan Prodziekan

ds. studenckich dr inż. Krzysztof Zagórski.

zakończona
2021-09-27 08:00 - 2021-10-03 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
pierwsza tura - zapisy na 1 przedmiot
1
Niezalogowany

TEST.2PRZ-AB TEST.2PRZ-AB pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2021-06-12 06:31 - 2021-06-14 15:25
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
TEST I tura
1
Niezalogowany
...

TEST.2PRZ-BC TEST.2PRZ-BC pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2021-06-15, 06:31 - 13:26
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
TEST I tura
1
Niezalogowany