Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się

zobacz inne jednostki

Wydział Elektrotechniki, Automatyki, Informatyki i Inżynierii Biomedycznej 120-000

To jest lista aktywnych rejestracji odbywających się we wskazanej jednostce. Zaloguj się, aby zobaczyć odnośniki do stron związanych z konkretnymi turami rejestracji.

AIR, 1 stopień, blok przemiotów obieralnych, 4 semestr AIR,1S,4sem.PO pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

do wyboru 3 przedmioty z grupy

zakończona
2021-03-05 17:00 - 2021-03-12 19:00
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
I tura
3
Niezalogowany
...

AIR, 1 stopień, blok przemiotów obieralnych, 5 semestr AIR,1S,5sem.PO pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2021-10-06 08:00 - 2021-10-11 06:00
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
ZAPIS NA PRZEDMIOTY OBIERALNE
3
Niezalogowany

ELT,stacjonarne II stopnia,APB,2 semestr.przedmioty obieralne ELT,2S,2sem.APB,PO pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

Proszę dokonać wyboru 2 przeditów w języku polskim, przedmiot anglojęzyczny zostanie dopisany przez dziekanat.

zakończona
2021-10-11 08:00 - 2021-10-13 06:00
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
Obieraki APB 2.sem.
2
Niezalogowany
...

ELT,stacjonarne II stopnia,ELE,2 semestr.przedmioty obieralne ELT,2S,2sem.ELE,PO pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2021-10-11 08:00 - 2021-10-13 06:00
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
Obieraki ELE 2sem.
2
Niezalogowany

ELT,stacjonarne II stopnia,ENE,2 semestr.przedmioty obieralne ELT,2S,2sem.ENE,PO pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2021-10-11 08:00 - 2021-10-13 06:00
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
Obieraki ENE 2 sem.
2
Niezalogowany
...

ELT,stacjonarne II stopnia,IEP,2 semestr.przedmioty obieralne ELT,2S,2sem.IEP,PO pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2021-10-11 08:00 - 2021-10-13 06:00
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
Obieraki IEP 2 sem.
3
Niezalogowany

ELT,stacjonarne II stopnia,SGT,2 semestr.przedmioty obieralne ELT,2S,2sem.SGT,PO pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

Brak zdefiniowanych tur

ELT,stacjonarne II stopnia,APB,3 semestr.przedmioty obieralne ELT,2S,3sem.APB,PO pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

Brak zdefiniowanych tur

ELT,stacjonarne II stopnia,ELE,3 semestr.przedmioty obieralne ELT,2S,3sem.ELE,PO pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

Brak zdefiniowanych tur

ELT,stacjonarne II stopnia,ENE,3 semestr.przedmioty obieralne ELT,2S,3sem.ENE,PO pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

Brak zdefiniowanych tur

ELT,stacjonarne II stopnia,IEP,3 semestr.przedmioty obieralne ELT,2S,3sem.IEP,PO pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

Brak zdefiniowanych tur

ELT,stacjonarne II stopnia,SGT,3 semestr.przedmioty obieralne ELT,2S,3sem.SGT,PO pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

Brak zdefiniowanych tur