Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się

zobacz inne jednostki

Wydział Inżynierii Lądowej i Gospodarki Zasobami 100-000

To jest lista aktywnych rejestracji odbywających się we wskazanej jednostce. Zaloguj się, aby zobaczyć odnośniki do stron związanych z konkretnymi turami rejestracji.

Rejestracja na PH IKS+IGR na 1 sem 21/22 100-2S-1_21/22_PH pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2022-02-22 17:00 - 2022-02-24 09:00
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
Rejestracja na przedmiot humanistyczny
1
Niezalogowany
...
zakończona
2022-02-24 17:00 - 2022-02-25 09:00
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
Rejestracja na przedmiot humanistyczny-II tura
1
Niezalogowany

Rejestracja na przedmioty kierunkowe obierlane na 3 sem 22/23 BUD_1S_s3_22/23 pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2022-06-10 18:00 - 2022-06-13 15:00
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
Rejestracja na przedmioty kierunkowe obieralne na 3 sem 22/23
2
Niezalogowany
...
zakończona
2022-06-14 18:00 - 2022-06-15 12:00
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
Rejestracja na przedmioty kierunkowe obieralne na 3 sem 22/23 II tura
2
Niezalogowany

Rejestracja na przedmioty kierunkowe obierlane 4 sem 22/23 BUD_1S_s4_22/23 pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2022-06-10 18:00 - 2022-06-13 15:00
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
Rejestracja na przedmioty kierunkowe obierlane na 4 sem 22/23
1
Niezalogowany
...
zakończona
2022-06-14 18:00 - 2022-06-15 12:00
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
Rejestracja na przedmioty kierunkowe obieralne na 4 sem 22/23 II tura
1
Niezalogowany

Rejestracja na przedmioty kierunkowe obieralne 5 sem 22/23 BUD_1S_s5_22/23 pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2022-06-10 18:00 - 2022-06-13 15:00
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
Rejestracja na przedmioty kierunkowe obierlane na 5 sem 22/23
2
Niezalogowany
...
zakończona
2022-06-14 18:00 - 2022-06-15 12:00
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
Rejestracja na przedmioty kierunkoww obieralne na 5 sem 22/23 II tura
2
Niezalogowany

Rejestracja na przedmioty kierunkowe obieralne 6 sem 22/23 BUD_1S_s6_22/23 pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2022-06-10 18:00 - 2022-06-13 15:00
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
Rejestracja na przedmioty kierunkowe obieralne na 6 sem 22/23
4
Niezalogowany
...
zakończona
2022-06-14 18:00 - 2022-06-15 12:00
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
Rejestracja na przedmioty kierunkowe obieralne na 6 sem 22/23 II tura
4
Niezalogowany

Rejestracja na przedmioty kierunkowe obieralne 7 sem 22/23 BUD_1S_s7_22/23 pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2022-06-10 18:00 - 2022-06-13 15:00
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
Rejestracja na przedmioty kierunkowe obieralne na 7 sem 22/23
3
Niezalogowany
...
zakończona
2022-06-14 18:00 - 2022-06-15 12:00
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
Rejestracja na przedmioty kierunkowe obieralne na 7 sem 22/23 II tura
3
Niezalogowany

Rejestracja na przedmioty kierunkowe na 2 sem 22/23 IGR-2S_s2_22/23 pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2022-06-10 18:00 - 2022-06-13 15:00
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
Rejestracja na przedmioty kierunkowe obieralne na 2 sem 22/23
3
Niezalogowany
...
zakończona
2022-06-14 18:00 - 2022-06-15 12:00
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
Rejestracja na przedmioty kierunkowe obieralne na 2 sem 22/23 II tura
3
Niezalogowany

Rejestracja na przedmioty kierunkowe obieralne na 4 sem 22/23 IGR_1S_s4_KO_22/23 pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2022-06-10 18:00 - 2022-06-13 15:00
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
Rejestracja na przedmioty kierunkowe obierlane na 4 sem 22/23
1
Niezalogowany
...

Rejestracja na przedmioty fakultatywne na 4 sem 22/23 IGR_1S_s4_PF_22/23 pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2022-06-10 18:00 - 2022-06-13 15:00
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
Rejestracja na przedmioty fakultatywne na 4 sem 22/23
1
Niezalogowany

Rejestracja na przedmity GO na 5 sem 22/23 IGR_1S_s5_GO_22/23 pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2022-06-10 18:00 - 2022-06-13 15:00
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
Rejestracja na moduły obieralne (ścieżka dyplomowania) GO na 5 sem 22/23
4
Niezalogowany
...

Rejestracja na przedmioty GP na 5 sem 22/23 IGR_1S_s5_GP_22/23 pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2022-06-10 18:00 - 2022-06-13 15:00
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
Rejestracja na moduły obieralne (scieżka dyplomowania) GP na 5 sem 22/23
4
Niezalogowany

Rejestracja na przedmioty GO na 6 sem 22/23 IGR_1S_s6_GO_22/23 pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2022-06-10 18:00 - 2022-06-13 15:00
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
Rejestracja na moduły obieralne (ścieżka dyplomowania) GO na 6 sem 22/23
3
Niezalogowany
...

Rejestracja na przedmioty GP na 6 sem 22/23 IGR_1S_s6_GP_22/23 pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2022-06-10 18:00 - 2022-06-13 15:00
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
Rejestracja na moduły obieralne (ścieżka dyplomowania) GP na 6 sem 22/23
3
Niezalogowany

Rejestracja na przedmioty fakultatywne na 7 sem 22/23 IGR_1S_s7_PF_22/23 pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2022-06-10 18:00 - 2022-06-13 15:00
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
Rejestracja na przedmioty fakultatywne na 7 sem 22/23
1
Niezalogowany
...
zakończona
2022-06-14 18:00 - 2022-06-15 12:00
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
Rejestracja na przedmioty fakultatywne na 7 sem 22/23 II tura
1
Niezalogowany

IKS-1S-5 sem: ścieżki 22/23 IKS-1S-5-22/23-ścież pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2022-06-10 18:00 - 2022-06-13 15:00
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
Rejestracja na przedmiot ze ścieżki dyplomowania na 5 sem 22/23
1
Niezalogowany
...
zakończona
2022-06-14 18:00 - 2022-06-15 12:00
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
Rejestracja na przedmiot ze ścieżki dyplomowania na 5 sem 22/23 II tura
1
Niezalogowany

IKS-1S-7 sem 22/23 Komp IKS-1S-7-22/23-Komp pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2022-06-10 18:00 - 2022-06-13 15:00
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
Rejestracja na Komputerowy program użytkowy na 7 sem 22/23
3
Niezalogowany
...
zakończona
2022-06-14 18:00 - 2022-06-15 12:00
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
Rejestracja na Komputerowy program użytkowy na 7 sem 22/23 II tura
3
Niezalogowany
zakończona
2022-06-20 17:00 - 2022-06-21 10:00
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
Rejestracja na Komputerowy program użytkowy na 7 sem 22/23 III tura
3
Niezalogowany
...

IKS-2S-IKS 1 sem 21/22 IKS_2S_s1_IKS_21/22 pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2022-02-21 17:00 - 2022-02-22 09:00
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
PRZEDMIOTY OBIERALNE na 1 sem 21/22 - I tura
5
Niezalogowany

IZP-2S-3 sem 22/23 IZP-2S-3-22/23 pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2022-06-14 18:00 - 2022-06-15 12:00
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
Rejestracja na przedmioty obieralne na 3 sem 22/23
1
Niezalogowany
...