Plan zajęć przedmiotu Metody badań materiałów i konstrukcji [170-TPR-1S-103] Semestr letni 2023/2024
Ustawienia planu
Poniedziałek
Aldona Garbacz-Klempka, Łukasz Jamrozowicz, Janusz Kozana, Marcin Piękoś, Andrzej Szczęsny, Renata Zapała
9:45
wykład, grupa 1
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15
Aldona Garbacz-Klempka, Łukasz Jamrozowicz, Janusz Kozana, Marcin Piękoś, Andrzej Szczęsny, Renata Zapała,
Sala 317, budynek:
D-8 [D8]
Wtorek
Środa
Czwartek
Aldona Garbacz-Klempka, Joanna Kolczyk-Tylka, Janusz Kozana, Marcin Piękoś, Andrzej Szczęsny, Renata Zapała
8:00
ćwiczenia laboratoryjne, grupa 4
każdy czwartek, 8:00 - 10:15
Aldona Garbacz-Klempka, Joanna Kolczyk-Tylka, Janusz Kozana, Marcin Piękoś, Andrzej Szczęsny, Renata Zapała,
Sala 602, budynek:
D-8 [D8]
Aldona Garbacz-Klempka, Joanna Kolczyk-Tylka, Janusz Kozana, Marcin Piękoś, Andrzej Szczęsny, Renata Zapała
8:00
ćwiczenia laboratoryjne, grupa 3
każdy czwartek, 8:00 - 10:15
Aldona Garbacz-Klempka, Joanna Kolczyk-Tylka, Janusz Kozana, Marcin Piękoś, Andrzej Szczęsny, Renata Zapała,
Sala 602, budynek:
D-8 [D8]
Aldona Garbacz-Klempka, Joanna Kolczyk-Tylka, Janusz Kozana, Marcin Piękoś, Andrzej Szczęsny, Renata Zapała
10:30
ćwiczenia laboratoryjne, grupa 2
każdy czwartek, 10:30 - 12:45
Aldona Garbacz-Klempka, Joanna Kolczyk-Tylka, Janusz Kozana, Marcin Piękoś, Andrzej Szczęsny, Renata Zapała,
Sala 602, budynek:
D-8 [D8]
Aldona Garbacz-Klempka, Joanna Kolczyk-Tylka, Janusz Kozana, Marcin Piękoś, Andrzej Szczęsny, Renata Zapała
13:00
ćwiczenia laboratoryjne, grupa 1
każdy czwartek, 13:00 - 15:15
Aldona Garbacz-Klempka, Joanna Kolczyk-Tylka, Janusz Kozana, Marcin Piękoś, Andrzej Szczęsny, Renata Zapała,
Sala 602, budynek:
D-8 [D8]
Aldona Garbacz-Klempka, Łukasz Jamrozowicz, Janusz Kozana, Marcin Piękoś, Andrzej Szczęsny, Renata Zapała
raz na dwa tygodnie - nieparzyste
Aldona Garbacz-Klempka, Łukasz Jamrozowicz, Janusz Kozana, Marcin Piękoś, Andrzej Szczęsny, Renata Zapała,
Sala 317, budynek:
D-8 [D8]
Piątek
Zajęcia prowadzone z częstotliwością "co dwa tygodnie (nieparzyste)" odbywają się w pierwszym tygodniu od rozpoczęcia cyklu dydaktycznego (np. semestru), a potem co dwa tygodnie. Zajęcia prowadzone z częstotliwością "co dwa tygodnie (parzyste)" odbywają się w drugim tygodniu od rozpoczęcia cyklu dydaktycznego (np. semestru), a potem co dwa tygodnie. Jeśli zajęcia wypadają w dniu wolnym, to nie odbywają się, natomiast nie ma to wpływu na terminy kolejnych zajęć - odbędą się one dwa tygodnie później.
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: D-8