Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie - Centralny System Uwierzytelniania
Strona główna

Plan zajęć przedmiotu Fizyka II [150-GIK-1S-073] Semestr zimowy 2023/2024

Pokaż plan w formacie:
Okres planu zajęć

Po kliknięciu kafelka danej grupy zajęciowej wyświetli się okno ze szczegółowymi informacjami. Pod niektórymi z nich kryją się linki prowadzące m.in. do strony grupy zajęciowej, strony prowadzącego/koordynatora (czy informacji dotyczących budynku, w którym odbywają się zajęcia).

Poniedziałek

Maria Grzelak
niestandardowa częstotliwość18:45 ćwiczenia laboratoryjne, grupa 9 wielokrotnie, poniedziałek (niestandardowa częstotliwość), 18:45 - 19:30 Sala 303, budynek nr D10
Maria Grzelak
niestandardowa częstotliwość18:45 ćwiczenia laboratoryjne, grupa 9 wielokrotnie, poniedziałek (niestandardowa częstotliwość), 18:45 - 20:15 Sala 303, budynek nr D10
Michał Rybski
niestandardowa częstotliwość18:45 ćwiczenia laboratoryjne, grupa 8 wielokrotnie, poniedziałek (niestandardowa częstotliwość), 18:45 - 19:30 Sala 303, budynek nr D10
Michał Rybski
niestandardowa częstotliwość18:45 ćwiczenia laboratoryjne, grupa 8 wielokrotnie, poniedziałek (niestandardowa częstotliwość), 18:45 - 20:15 Sala 303, budynek nr D10

Wtorek

Janusz Wolny
niestandardowa częstotliwość8:00 wykład, grupa 1 wielokrotnie, wtorek (niestandardowa częstotliwość), 8:00 - 9:30 Sala 102, budynek nr C4
Paweł Janowski
niestandardowa częstotliwość12:10 ćwiczenia audytoryjne, grupa 5 wielokrotnie, wtorek (niestandardowa częstotliwość), 12:10 - 13:40 Sala 16, budynek nr D10

Środa

Anna Zarzecka
niestandardowa częstotliwość17:10 ćwiczenia laboratoryjne, grupa 7 wielokrotnie, środa (niestandardowa częstotliwość), 17:10 - 18:40 Sala 303, budynek nr D10
Anna Zarzecka
niestandardowa częstotliwość17:10 ćwiczenia laboratoryjne, grupa 6 wielokrotnie, środa (niestandardowa częstotliwość), 17:10 - 17:55 Sala 303, budynek nr D10
Anna Zarzecka
niestandardowa częstotliwość17:10 ćwiczenia laboratoryjne, grupa 6 wielokrotnie, środa (niestandardowa częstotliwość), 17:10 - 18:40 Sala 303, budynek nr D10
Sylwia Nowak
niestandardowa częstotliwość17:10 ćwiczenia laboratoryjne, grupa 5 wielokrotnie, środa (niestandardowa częstotliwość), 17:10 - 18:40 Sala 303, budynek nr D10
Sylwia Nowak
niestandardowa częstotliwość17:10 ćwiczenia laboratoryjne, grupa 4 wielokrotnie, środa (niestandardowa częstotliwość), 17:10 - 17:55 Sala 303, budynek nr D10
Sylwia Nowak
niestandardowa częstotliwość17:10 ćwiczenia laboratoryjne, grupa 4 wielokrotnie, środa (niestandardowa częstotliwość), 17:10 - 18:40 Sala 303, budynek nr D10
Andrzej Bolewski
niestandardowa częstotliwość17:10 ćwiczenia laboratoryjne, grupa 3 wielokrotnie, środa (niestandardowa częstotliwość), 17:10 - 18:40 Sala 303, budynek nr D10
Andrzej Bolewski
niestandardowa częstotliwość17:10 ćwiczenia laboratoryjne, grupa 2 wielokrotnie, środa (niestandardowa częstotliwość), 17:10 - 18:40 Sala 303, budynek nr D10
Andrzej Bolewski
niestandardowa częstotliwość17:10 ćwiczenia laboratoryjne, grupa 2 wielokrotnie, środa (niestandardowa częstotliwość), 17:10 - 17:55 Sala 303, budynek nr D10
Władysław Gumiennik
niestandardowa częstotliwość17:10 ćwiczenia laboratoryjne, grupa 1 wielokrotnie, środa (niestandardowa częstotliwość), 17:10 - 18:40 Sala 303, budynek nr D10
Anna Zarzecka
niestandardowa częstotliwość18:00 ćwiczenia laboratoryjne, grupa 7 wielokrotnie, środa (niestandardowa częstotliwość), 18:00 - 18:45 Sala 303, budynek nr D10
Sylwia Nowak
niestandardowa częstotliwość18:00 ćwiczenia laboratoryjne, grupa 5 wielokrotnie, środa (niestandardowa częstotliwość), 18:00 - 18:45 Sala 303, budynek nr D10
Andrzej Bolewski
niestandardowa częstotliwość18:00 ćwiczenia laboratoryjne, grupa 3 wielokrotnie, środa (niestandardowa częstotliwość), 18:00 - 18:45 Sala 303, budynek nr D10
Władysław Gumiennik
niestandardowa częstotliwość18:00 ćwiczenia laboratoryjne, grupa 1 wielokrotnie, środa (niestandardowa częstotliwość), 18:00 - 18:45 Sala 303, budynek nr D10

Czwartek

Maciej Śniechowski
niestandardowa częstotliwość9:40 ćwiczenia audytoryjne, grupa 1 wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 9:40 - 11:10 Sala 504, budynek nr C4
Adriana Gilarska
niestandardowa częstotliwość11:20 ćwiczenia audytoryjne, grupa 3 wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 11:20 - 12:50 Sala 1, budynek nr D10
Maciej Śniechowski
niestandardowa częstotliwość11:20 ćwiczenia audytoryjne, grupa 2 wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 11:20 - 12:50 Sala 504, budynek nr C4
Maciej Śniechowski
niestandardowa częstotliwość13:00 ćwiczenia audytoryjne, grupa 4 wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 13:00 - 14:30 Sala 1, budynek nr D10

Piątek

Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków:

al. Mickiewicza 30
30-059 Kraków
tel: +48 12 617 22 22 https://www.agh.edu.pl/
kontakt deklaracja dostępności USOSweb 7.0.3.0-AGH (2024-03-27)