Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie - Centralny System Uwierzytelniania
Strona główna

Plan zajęć przedmiotu Signal processing and identification in control of mechatronic devices [130-MEI-1S-406] Semestr letni 2023/2024

Pokaż plan w formacie:
Okres planu zajęć

Po kliknięciu kafelka danej grupy zajęciowej wyświetli się okno ze szczegółowymi informacjami. Pod niektórymi z nich kryją się linki prowadzące m.in. do strony grupy zajęciowej, strony prowadzącego/koordynatora (czy informacji dotyczących budynku, w którym odbywają się zajęcia).

Poniedziałek

Piotr Czop, Ziemowit Dworakowski, Mariusz Gibiec, Andrzej Klepka, Piotr Kohut, Piotr Kurowski, Krzysztof Mendrok
15:00 wykład, grupa 1 każdy poniedziałek, 15:00 - 16:30 Sala 140, budynek nr B2
Piotr Czop, Ziemowit Dworakowski, Mariusz Gibiec, Andrzej Klepka, Piotr Kohut, Piotr Kurowski, Krzysztof Mendrok
16:45 wykład, grupa 1 każdy poniedziałek, 16:45 - 18:15 Sala 140, budynek nr B2

Wtorek

Adam Jabłoński
niestandardowa częstotliwość11:30 ćwiczenia projektowe, grupa 2 wielokrotnie, wtorek (niestandardowa częstotliwość), 11:30 - 13:00 Sala 1, budynek nr D1
Adam Jabłoński
niestandardowa częstotliwość11:30 ćwiczenia projektowe, grupa 1 wielokrotnie, wtorek (niestandardowa częstotliwość), 11:30 - 13:00 Sala 1, budynek nr D1

Środa

Piotr Czop, Ziemowit Dworakowski, Kajetan Dziedziech, Mariusz Gibiec, Krzysztof Holak, Adam Jabłoński, Piotr Kohut, Mateusz Krzemiński, Patrycja Pyzik
8:00 ćwiczenia laboratoryjne, grupa 1 każda środa, 8:00 - 11:00 Sala 209, budynek nr D1

Czwartek

Piotr Czop, Ziemowit Dworakowski, Kajetan Dziedziech, Mariusz Gibiec, Krzysztof Holak, Adam Jabłoński, Piotr Kohut, Mateusz Krzemiński, Patrycja Pyzik
7:30 ćwiczenia laboratoryjne, grupa 2 każdy czwartek, 7:30 - 10:30 Sala 210, budynek nr D1

Piątek

Piotr Czop, Ziemowit Dworakowski, Kajetan Dziedziech, Mariusz Gibiec, Krzysztof Holak, Adam Jabłoński, Piotr Kohut, Mateusz Krzemiński, Patrycja Pyzik
11:15 ćwiczenia laboratoryjne, grupa 2 każdy piątek, 11:15 - 14:15 Sala 209, budynek nr D1
Piotr Czop, Ziemowit Dworakowski, Kajetan Dziedziech, Mariusz Gibiec, Krzysztof Holak, Adam Jabłoński, Piotr Kohut, Mateusz Krzemiński, Patrycja Pyzik
11:15 ćwiczenia laboratoryjne, grupa 1 każdy piątek, 11:15 - 14:15 Sala 210, budynek nr D1

Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków:

al. Mickiewicza 30
30-059 Kraków
tel: +48 12 617 22 22 https://www.agh.edu.pl/
kontakt deklaracja dostępności USOSweb 7.0.3.0-AGH (2024-03-27)