Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie - Centralny System Uwierzytelniania
Strona główna

Plan zajęć przedmiotu Podstawy automatyki [130-MBM-1S-299] Semestr letni 2022/2023

Pokaż plan w formacie:
Okres planu zajęć

Po kliknięciu kafelka danej grupy zajęciowej wyświetli się okno ze szczegółowymi informacjami. Pod niektórymi z nich kryją się linki prowadzące m.in. do strony grupy zajęciowej, strony prowadzącego/koordynatora (czy informacji dotyczących budynku, w którym odbywają się zajęcia).

Poniedziałek

Roman Ornacki
13:15 ćwiczenia audytoryjne, grupa 5 każdy poniedziałek, 13:15 - 14:45 Sala 303, budynek nr B4
Roman Ornacki
15:00 ćwiczenia audytoryjne, grupa 3 każdy poniedziałek, 15:00 - 16:30 Sala 303, budynek nr B4
Dorota Marszalik
15:00 ćwiczenia laboratoryjne, grupa 2 każdy poniedziałek, 15:00 - 16:30 Sala 126B - LSP, budynek nr B4
Magdalena Piwowarczyk
15:00 ćwiczenia laboratoryjne, grupa 1 każdy poniedziałek, 15:00 - 16:30 Sala 126A - LSP, budynek nr B4
Dorota Marszalik, Agata Nawrocka
16:45 ćwiczenia laboratoryjne, grupa 6 każdy poniedziałek, 16:45 - 18:15 Sala 126B - LSP, budynek nr B4
Roman Ornacki, Magdalena Piwowarczyk
16:45 ćwiczenia laboratoryjne, grupa 5 każdy poniedziałek, 16:45 - 18:15 Sala 126A - LSP, budynek nr B4
Dorota Marszalik
18:30 ćwiczenia laboratoryjne, grupa 8 każdy poniedziałek, 18:30 - 20:00 Sala 126B - LSP, budynek nr B4
Magdalena Piwowarczyk
18:30 ćwiczenia laboratoryjne, grupa 7 każdy poniedziałek, 18:30 - 20:00 Sala 126A - LSP, budynek nr B4

Wtorek

Jarosław Konieczny, Agata Nawrocka, Tadeusz Wszołek
9:45 wykład, grupa 1 każdy wtorek, 9:45 - 11:15 Sala 100, budynek nr B2
Jarosław Konieczny, Agata Nawrocka, Tadeusz Wszołek
11:30 wykład, grupa 1 każdy wtorek, 11:30 - 13:00 Sala 100, budynek nr B2

Środa

Agata Nawrocka
9:45 ćwiczenia audytoryjne, grupa 1 każda środa, 9:45 - 11:15 Sala 303, budynek nr B4
Dorota Marszalik
11:30 ćwiczenia laboratoryjne, grupa 2 każda środa, 11:30 - 13:00 Sala 123B - LPA, budynek nr B4
Agata Nawrocka
11:30 ćwiczenia audytoryjne, grupa 2 każda środa, 11:30 - 13:00 Sala 119, budynek nr B2
Magdalena Piwowarczyk
11:30 ćwiczenia laboratoryjne, grupa 1 każda środa, 11:30 - 13:00 Sala 123A - LPA, budynek nr B4
Dorota Marszalik
13:15 ćwiczenia laboratoryjne, grupa 8 każda środa, 13:15 - 14:45 Sala 123B - LPA, budynek nr B4
Magdalena Piwowarczyk
13:15 ćwiczenia laboratoryjne, grupa 7 każda środa, 13:15 - 14:45 Sala 123A - LPA, budynek nr B4
Magdalena Piwowarczyk
15:00 ćwiczenia audytoryjne, grupa 4 każda środa, 15:00 - 16:30 Sala 1, budynek nr D1

Czwartek

Dorota Marszalik
9:45 ćwiczenia laboratoryjne, grupa 10 każdy czwartek, 9:45 - 11:15 Sala 126B - LSP, budynek nr B4
Roman Ornacki, Magdalena Piwowarczyk
9:45 ćwiczenia laboratoryjne, grupa 9 każdy czwartek, 9:45 - 11:15 Sala 126A - LSP, budynek nr B4
Agata Nawrocka, Magdalena Piwowarczyk
9:45 ćwiczenia laboratoryjne, grupa 4 każdy czwartek, 9:45 - 11:15 Sala 123B - LPA, budynek nr B4
Roman Ornacki
9:45 ćwiczenia laboratoryjne, grupa 3 każdy czwartek, 9:45 - 11:15 Sala 123A - LPA, budynek nr B4
Dorota Marszalik, Agata Nawrocka
11:30 ćwiczenia laboratoryjne, grupa 6 każdy czwartek, 11:30 - 13:00 Sala 123B - LPA, budynek nr B4
Roman Ornacki, Magdalena Piwowarczyk
11:30 ćwiczenia laboratoryjne, grupa 5 każdy czwartek, 11:30 - 13:00 Sala 123A - LPA, budynek nr B4
Agata Nawrocka, Magdalena Piwowarczyk
11:30 ćwiczenia laboratoryjne, grupa 4 każdy czwartek, 11:30 - 13:00 Sala 126B - LSP, budynek nr B4
Roman Ornacki
11:30 ćwiczenia laboratoryjne, grupa 3 każdy czwartek, 11:30 - 13:00 Sala 126A - LSP, budynek nr B4

Piątek

Dorota Marszalik
9:45 ćwiczenia laboratoryjne, grupa 10 każdy piątek, 9:45 - 11:15 Sala 123B - LPA, budynek nr B4
Roman Ornacki, Magdalena Piwowarczyk
9:45 ćwiczenia laboratoryjne, grupa 9 każdy piątek, 9:45 - 11:15 Sala 123A - LPA, budynek nr B4

Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków:

al. Mickiewicza 30
30-059 Kraków
tel: +48 12 617 22 22 https://www.agh.edu.pl/
kontakt deklaracja dostępności USOSweb 7.0.3.0-AGH (2024-03-27)