Plan zajęć przedmiotu Elektrotechnika i elektronika [130-MBM-1S-087] Semestr letni 2022/2023
- Semestr letni 2023/2024
- Semestr letni 2022/2023
- Semestr letni 2021/2022
- Semestr letni 2020/2021
- Semestr letni 2019/2020
Ustawienia planu
Poniedziałek
Wtorek
Waldemar Milej
8:00
wykład, grupa 1
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sala 100, budynek nr B2
Rajmund Sykulski
17:15
ćwiczenia laboratoryjne, grupa 12
każdy wtorek, 17:15 - 18:45
Sala H01, budynek nr B1
Jakub Wójcik
17:15
ćwiczenia laboratoryjne, grupa 11
każdy wtorek, 17:15 - 18:45
Sala H01, budynek nr B1
Rajmund Sykulski
18:45
ćwiczenia laboratoryjne, grupa 10
każdy wtorek, 18:45 - 20:15
Sala H01, budynek nr B1
Jakub Wójcik
18:45
ćwiczenia laboratoryjne, grupa 9
każdy wtorek, 18:45 - 20:15
Sala H01, budynek nr B1
Środa
Chamberlin Azebaze Mboving, Andrzej Mondzik, Robert Sosnowski
9:45
ćwiczenia laboratoryjne, grupa 8
każda środa, 9:45 - 11:15
Sala H03, budynek nr B1
Chamberlin Azebaze Mboving, Andrzej Mondzik, Robert Sosnowski
9:45
ćwiczenia laboratoryjne, grupa 7
każda środa, 9:45 - 11:15
Sala H03, budynek nr B1
Rajmund Sykulski
9:45
ćwiczenia laboratoryjne, grupa 6
każda środa, 9:45 - 11:15
Sala H01, budynek nr B1
Edmund Ciesielka
9:45
ćwiczenia laboratoryjne, grupa 5
każda środa, 9:45 - 11:15
Sala H01, budynek nr B1
Chamberlin Azebaze Mboving, Andrzej Mondzik, Robert Sosnowski
13:15
ćwiczenia laboratoryjne, grupa 4
każda środa, 13:15 - 14:45
Sala H03, budynek nr B1
Chamberlin Azebaze Mboving, Andrzej Mondzik, Robert Sosnowski
13:15
ćwiczenia laboratoryjne, grupa 3
każda środa, 13:15 - 14:45
Sala H03, budynek nr B1
Tomasz Siostrzonek
15:00
ćwiczenia laboratoryjne, grupa 2
każda środa, 15:00 - 16:30
Sala H01, budynek nr B1
Edmund Ciesielka
15:00
ćwiczenia laboratoryjne, grupa 1
każda środa, 15:00 - 16:30
Sala H01, budynek nr B1
Jakub Wójcik
16:45
ćwiczenia laboratoryjne, grupa 14
każda środa, 16:45 - 18:15
Sala H01, budynek nr B1
Tomasz Siostrzonek
16:45
ćwiczenia laboratoryjne, grupa 13
każda środa, 16:45 - 18:15
Sala H01, budynek nr B1