Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie - Centralny System Uwierzytelniania
Strona główna

Plan zajęć przedmiotu Elektrotechnika i elektronika [130-MBM-1S-087] Semestr letni 2020/2021

Pokaż plan w formacie:
Okres planu zajęć

Po kliknięciu kafelka danej grupy zajęciowej wyświetli się okno ze szczegółowymi informacjami. Pod niektórymi z nich kryją się linki prowadzące m.in. do strony grupy zajęciowej, strony prowadzącego/koordynatora (czy informacji dotyczących budynku, w którym odbywają się zajęcia).

Poniedziałek

Wtorek

Waldemar Milej
8:00 wykład, grupa 2 każdy wtorek, 8:00 - 9:30 Sala on-line, budynek nr B2
Edmund Ciesielka, Tomasz Siostrzonek, Jakub Wójcik
17:15 ćwiczenia laboratoryjne, grupa 12 każdy wtorek, 17:15 - 18:45 Sala on-line, budynek nr B2
Edmund Ciesielka, Tomasz Siostrzonek, Jakub Wójcik
17:15 ćwiczenia laboratoryjne, grupa 11 każdy wtorek, 17:15 - 18:45 Sala on-line, budynek nr B2
Edmund Ciesielka, Tomasz Siostrzonek, Jakub Wójcik
18:45 ćwiczenia laboratoryjne, grupa 10 każdy wtorek, 18:45 - 20:15 Sala on-line, budynek nr B2
Edmund Ciesielka, Tomasz Siostrzonek, Jakub Wójcik
18:45 ćwiczenia laboratoryjne, grupa 9 każdy wtorek, 18:45 - 20:15 Sala on-line, budynek nr B2

Środa

Edmund Ciesielka, Tomasz Siostrzonek, Jakub Wójcik
9:45 ćwiczenia laboratoryjne, grupa 6 każda środa, 9:45 - 11:15 Sala on-line, budynek nr B2
Edmund Ciesielka, Tomasz Siostrzonek, Jakub Wójcik
9:45 ćwiczenia laboratoryjne, grupa 5 każda środa, 9:45 - 11:15 Sala on-line, budynek nr B2
Krzysztof Chmielowiec, Jakub Grela, Andrzej Mondzik
9:45 ćwiczenia laboratoryjne, grupa 4 każda środa, 9:45 - 11:15 Sala on-line, budynek nr B2
Krzysztof Chmielowiec, Jakub Grela, Andrzej Mondzik
9:45 ćwiczenia laboratoryjne, grupa 3 każda środa, 9:45 - 11:15 Sala on-line, budynek nr B2
Waldemar Milej
11:30 wykład, grupa 1 każda środa, 11:30 - 13:00 Sala on-line, budynek nr B2
Krzysztof Chmielowiec, Jakub Grela, Andrzej Mondzik
13:15 ćwiczenia laboratoryjne, grupa 8 każda środa, 13:15 - 14:45 Sala on-line, budynek nr B2
Krzysztof Chmielowiec, Jakub Grela, Andrzej Mondzik
13:15 ćwiczenia laboratoryjne, grupa 7 każda środa, 13:15 - 14:45 Sala on-line, budynek nr B2
Edmund Ciesielka, Tomasz Siostrzonek, Jakub Wójcik
15:00 ćwiczenia laboratoryjne, grupa 2 każda środa, 15:00 - 16:30 Sala on-line, budynek nr B2
Edmund Ciesielka, Tomasz Siostrzonek, Jakub Wójcik
15:00 ćwiczenia laboratoryjne, grupa 1 każda środa, 15:00 - 16:30 Sala on-line, budynek nr B2
Edmund Ciesielka, Tomasz Siostrzonek, Jakub Wójcik
16:45 ćwiczenia laboratoryjne, grupa 13 każda środa, 16:45 - 18:15 Sala on-line, budynek nr B2

Czwartek

Piątek

Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: B-2

al. Mickiewicza 30
30-059 Kraków
tel: +48 12 617 22 22 https://www.agh.edu.pl/
kontakt deklaracja dostępności USOSweb 7.0.3.0-AGH (2024-03-27)