Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie - Centralny System Uwierzytelniania
Strona główna

Plan zajęć przedmiotu Przetwarzanie sygnałów i identyfikacja w sterowaniu urządzeń mechatronicznych [130-IME-1S-379] Semestr letni 2021/2022

Pokaż plan w formacie:
Okres planu zajęć

Po kliknięciu kafelka danej grupy zajęciowej wyświetli się okno ze szczegółowymi informacjami. Pod niektórymi z nich kryją się linki prowadzące m.in. do strony grupy zajęciowej, strony prowadzącego/koordynatora (czy informacji dotyczących budynku, w którym odbywają się zajęcia).

Poniedziałek

Piotr Czop, Ziemowit Dworakowski, Mariusz Gibiec, Andrzej Klepka, Piotr Kohut, Piotr Kurowski, Krzysztof Mendrok
8:00 wykład, grupa 1 każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30 Sala 101, budynek nr B2
Piotr Czop, Ziemowit Dworakowski, Mariusz Gibiec, Andrzej Klepka, Piotr Kohut, Piotr Kurowski, Krzysztof Mendrok
9:30 wykład, grupa 1 każdy poniedziałek, 9:30 - 11:00 Sala 101, budynek nr B2
Łukasz Ambroziński
niestandardowa częstotliwość11:15 ćwiczenia projektowe, grupa 2 wielokrotnie, poniedziałek (niestandardowa częstotliwość), 11:15 - 12:45 Sala 132, budynek nr B4
Łukasz Ambroziński
niestandardowa częstotliwość11:15 ćwiczenia projektowe, grupa 1 wielokrotnie, poniedziałek (niestandardowa częstotliwość), 11:15 - 12:45 Sala 132, budynek nr B4
Łukasz Ambroziński
niestandardowa częstotliwość12:45 ćwiczenia projektowe, grupa 4 wielokrotnie, poniedziałek (niestandardowa częstotliwość), 12:45 - 14:15 Sala 132, budynek nr B4
Łukasz Ambroziński
niestandardowa częstotliwość12:45 ćwiczenia projektowe, grupa 3 wielokrotnie, poniedziałek (niestandardowa częstotliwość), 12:45 - 14:15 Sala 132, budynek nr B4

Wtorek

Piotr Czop, Ziemowit Dworakowski, Kajetan Dziedziech, Mariusz Gibiec, Krzysztof Holak, Adam Jabłoński, Piotr Kohut, Krzysztof Mendrok, Jakub Mrówka
10:45 ćwiczenia laboratoryjne, grupa 3 każdy wtorek, 10:45 - 13:45 Sala 210, budynek nr D1
Piotr Czop, Ziemowit Dworakowski, Kajetan Dziedziech, Mariusz Gibiec, Krzysztof Holak, Adam Jabłoński, Piotr Kohut, Krzysztof Mendrok, Jakub Mrówka
10:45 ćwiczenia laboratoryjne, grupa 1 każdy wtorek, 10:45 - 13:45 Sala 209, budynek nr D1

Środa

Piotr Czop, Ziemowit Dworakowski, Kajetan Dziedziech, Mariusz Gibiec, Krzysztof Holak, Adam Jabłoński, Piotr Kohut, Krzysztof Mendrok, Jakub Mrówka
8:00 ćwiczenia laboratoryjne, grupa 1 każda środa, 8:00 - 11:00 Sala 210, budynek nr D1
Piotr Czop, Ziemowit Dworakowski, Kajetan Dziedziech, Mariusz Gibiec, Krzysztof Holak, Adam Jabłoński, Piotr Kohut, Krzysztof Mendrok, Jakub Mrówka
11:15 ćwiczenia laboratoryjne, grupa 2 każda środa, 11:15 - 14:15 Sala 209, budynek nr D1
Piotr Czop, Ziemowit Dworakowski, Kajetan Dziedziech, Mariusz Gibiec, Krzysztof Holak, Adam Jabłoński, Piotr Kohut, Krzysztof Mendrok, Jakub Mrówka
14:30 ćwiczenia laboratoryjne, grupa 4 każda środa, 14:30 - 17:30 Sala 210, budynek nr D1
Piotr Czop, Ziemowit Dworakowski, Kajetan Dziedziech, Mariusz Gibiec, Krzysztof Holak, Adam Jabłoński, Piotr Kohut, Krzysztof Mendrok, Jakub Mrówka
14:30 ćwiczenia laboratoryjne, grupa 3 każda środa, 14:30 - 17:30 Sala 209, budynek nr D1

Czwartek

Piątek

Piotr Czop, Ziemowit Dworakowski, Kajetan Dziedziech, Mariusz Gibiec, Krzysztof Holak, Adam Jabłoński, Piotr Kohut, Krzysztof Mendrok, Jakub Mrówka
8:00 ćwiczenia laboratoryjne, grupa 4 każdy piątek, 8:00 - 11:00 Sala 209, budynek nr D1
Piotr Czop, Ziemowit Dworakowski, Kajetan Dziedziech, Mariusz Gibiec, Krzysztof Holak, Adam Jabłoński, Piotr Kohut, Krzysztof Mendrok, Jakub Mrówka
8:00 ćwiczenia laboratoryjne, grupa 2 każdy piątek, 8:00 - 11:00 Sala 210, budynek nr D1

Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków:

al. Mickiewicza 30
30-059 Kraków
tel: +48 12 617 22 22 https://www.agh.edu.pl/
kontakt deklaracja dostępności USOSweb 7.0.3.0-AGH (2024-03-27)