Plan zajęć przedmiotu Przetwarzanie sygnałów i identyfikacja w sterowaniu urządzeń mechatronicznych [130-IME-1S-379] Semestr letni 2021/2022
- Semestr letni 2023/2024
- Semestr letni 2022/2023
- Semestr letni 2021/2022
- Semestr letni 2020/2021
Ustawienia planu
Poniedziałek
Piotr Czop, Ziemowit Dworakowski, Mariusz Gibiec, Andrzej Klepka, Piotr Kohut, Piotr Kurowski, Krzysztof Mendrok
8:00
wykład, grupa 1
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Piotr Czop, Ziemowit Dworakowski, Mariusz Gibiec, Andrzej Klepka, Piotr Kohut, Piotr Kurowski, Krzysztof Mendrok,
Sala 101, budynek nr B2
Piotr Czop, Ziemowit Dworakowski, Mariusz Gibiec, Andrzej Klepka, Piotr Kohut, Piotr Kurowski, Krzysztof Mendrok
9:30
wykład, grupa 1
każdy poniedziałek, 9:30 - 11:00
Piotr Czop, Ziemowit Dworakowski, Mariusz Gibiec, Andrzej Klepka, Piotr Kohut, Piotr Kurowski, Krzysztof Mendrok,
Sala 101, budynek nr B2
Łukasz Ambroziński
niestandardowa częstotliwośćŁukasz Ambroziński
niestandardowa częstotliwośćŁukasz Ambroziński
niestandardowa częstotliwośćŁukasz Ambroziński
niestandardowa częstotliwośćWtorek
Piotr Czop, Ziemowit Dworakowski, Kajetan Dziedziech, Mariusz Gibiec, Krzysztof Holak, Adam Jabłoński, Piotr Kohut, Krzysztof Mendrok, Jakub Mrówka
10:45
ćwiczenia laboratoryjne, grupa 3
każdy wtorek, 10:45 - 13:45
Piotr Czop, Ziemowit Dworakowski, Kajetan Dziedziech, Mariusz Gibiec, Krzysztof Holak, Adam Jabłoński, Piotr Kohut, Krzysztof Mendrok, Jakub Mrówka,
Sala 210, budynek nr D1
Piotr Czop, Ziemowit Dworakowski, Kajetan Dziedziech, Mariusz Gibiec, Krzysztof Holak, Adam Jabłoński, Piotr Kohut, Krzysztof Mendrok, Jakub Mrówka
10:45
ćwiczenia laboratoryjne, grupa 1
każdy wtorek, 10:45 - 13:45
Piotr Czop, Ziemowit Dworakowski, Kajetan Dziedziech, Mariusz Gibiec, Krzysztof Holak, Adam Jabłoński, Piotr Kohut, Krzysztof Mendrok, Jakub Mrówka,
Sala 209, budynek nr D1
Środa
Piotr Czop, Ziemowit Dworakowski, Kajetan Dziedziech, Mariusz Gibiec, Krzysztof Holak, Adam Jabłoński, Piotr Kohut, Krzysztof Mendrok, Jakub Mrówka
8:00
ćwiczenia laboratoryjne, grupa 1
każda środa, 8:00 - 11:00
Piotr Czop, Ziemowit Dworakowski, Kajetan Dziedziech, Mariusz Gibiec, Krzysztof Holak, Adam Jabłoński, Piotr Kohut, Krzysztof Mendrok, Jakub Mrówka,
Sala 210, budynek nr D1
Piotr Czop, Ziemowit Dworakowski, Kajetan Dziedziech, Mariusz Gibiec, Krzysztof Holak, Adam Jabłoński, Piotr Kohut, Krzysztof Mendrok, Jakub Mrówka
11:15
ćwiczenia laboratoryjne, grupa 2
każda środa, 11:15 - 14:15
Piotr Czop, Ziemowit Dworakowski, Kajetan Dziedziech, Mariusz Gibiec, Krzysztof Holak, Adam Jabłoński, Piotr Kohut, Krzysztof Mendrok, Jakub Mrówka,
Sala 209, budynek nr D1
Piotr Czop, Ziemowit Dworakowski, Kajetan Dziedziech, Mariusz Gibiec, Krzysztof Holak, Adam Jabłoński, Piotr Kohut, Krzysztof Mendrok, Jakub Mrówka
14:30
ćwiczenia laboratoryjne, grupa 4
każda środa, 14:30 - 17:30
Piotr Czop, Ziemowit Dworakowski, Kajetan Dziedziech, Mariusz Gibiec, Krzysztof Holak, Adam Jabłoński, Piotr Kohut, Krzysztof Mendrok, Jakub Mrówka,
Sala 210, budynek nr D1
Piotr Czop, Ziemowit Dworakowski, Kajetan Dziedziech, Mariusz Gibiec, Krzysztof Holak, Adam Jabłoński, Piotr Kohut, Krzysztof Mendrok, Jakub Mrówka
14:30
ćwiczenia laboratoryjne, grupa 3
każda środa, 14:30 - 17:30
Piotr Czop, Ziemowit Dworakowski, Kajetan Dziedziech, Mariusz Gibiec, Krzysztof Holak, Adam Jabłoński, Piotr Kohut, Krzysztof Mendrok, Jakub Mrówka,
Sala 209, budynek nr D1
Czwartek
Piątek
Piotr Czop, Ziemowit Dworakowski, Kajetan Dziedziech, Mariusz Gibiec, Krzysztof Holak, Adam Jabłoński, Piotr Kohut, Krzysztof Mendrok, Jakub Mrówka
8:00
ćwiczenia laboratoryjne, grupa 4
każdy piątek, 8:00 - 11:00
Piotr Czop, Ziemowit Dworakowski, Kajetan Dziedziech, Mariusz Gibiec, Krzysztof Holak, Adam Jabłoński, Piotr Kohut, Krzysztof Mendrok, Jakub Mrówka,
Sala 209, budynek nr D1
Piotr Czop, Ziemowit Dworakowski, Kajetan Dziedziech, Mariusz Gibiec, Krzysztof Holak, Adam Jabłoński, Piotr Kohut, Krzysztof Mendrok, Jakub Mrówka
8:00
ćwiczenia laboratoryjne, grupa 2
każdy piątek, 8:00 - 11:00
Piotr Czop, Ziemowit Dworakowski, Kajetan Dziedziech, Mariusz Gibiec, Krzysztof Holak, Adam Jabłoński, Piotr Kohut, Krzysztof Mendrok, Jakub Mrówka,
Sala 210, budynek nr D1