Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Wydział Inżynierii Mechanicznej i Robotyki
AIR WIMiR, niestacjonarne 1 stopnia, 4 semestr, przedmioty podstawowe
Semestr letni 2020/2021

Plan zajęć grupy przedmiotów

Wybrany podział planu:     
wcześniej Wyświetlany tydzień: 2021-03-01 - 2021-03-07  później
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
Wyświetlaj na planie: (domyślne ustawienia zmień w Preferencjach)Format:Schemat kolorów:















PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobotaNiedziela
7:00
8:008:00-11:15, gr.1
Podstawy konstrukcji maszyn - wykład (s.on-line), Rafał Dudek
8:00-9:30, gr.1
Język angielski 2/4 - lektorat (s.on-line), Elżbieta Kandyba
8:00-9:30, gr.2
Język angielski 2/4 - lektorat (s.on-line), Monika Kaźmierska
8:00-9:30, gr.3
Język angielski 2/4 - lektorat (s.on-line), Monika Hryniewicz
8:00-9:30, gr.4
Język angielski 2/4 - lektorat (s.on-line), Rafał Głowacz, Jolanta Przęczek, Dorota Skrynicka-Knapczyk
8:00-9:30, gr.5
Język angielski 2/4 - lektorat (s.on-line), Sabina Domoń
9:00
9:45-11:15, gr.1
Język angielski 2/4 - lektorat (s.on-line), Elżbieta Kandyba
9:45-11:15, gr.2
Język angielski 2/4 - lektorat (s.on-line), Monika Kaźmierska
9:45-11:15, gr.3
Język angielski 2/4 - lektorat (s.on-line), Monika Hryniewicz
9:45-11:15, gr.4
Język angielski 2/4 - lektorat (s.on-line), Jolanta Przęczek, Rafał Głowacz, Dorota Skrynicka-Knapczyk
9:45-11:15, gr.5
Język angielski 2/4 - lektorat (s.on-line), Sabina Domoń
10:00
11:00
11:30-13:00, gr.1
Elementy automatyki przemysłowej - wykład (s.on-line), Jarosław Konieczny
11:30-13:00, gr.1
Maszyny i urządzenia przeróbki metali - wykład (s.on-line), Piotr Chyła
12:00
13:00
14:0014:00-15:30, gr.1
Elementy automatyki przemysłowej - wykład (s.on-line), Jarosław Konieczny
14:00-15:30, gr.1
Maszyny i urządzenia przeróbki metali - wykład (s.on-line), Piotr Chyła
15:00
15:45-17:15, gr.1
Język angielski 2/4 - lektorat (s.on-line), Elżbieta Kandyba
15:45-17:15, gr.2
Język angielski 2/4 - lektorat (s.on-line), Monika Kaźmierska
15:45-17:15, gr.3
Język angielski 2/4 - lektorat (s.on-line), Monika Hryniewicz
15:45-17:15, gr.4
Język angielski 2/4 - lektorat (s.on-line), Jolanta Przęczek, Rafał Głowacz, Dorota Skrynicka-Knapczyk
15:45-17:15, gr.5
Język angielski 2/4 - lektorat (s.on-line), Sabina Domoń
15:45-17:15, gr.1
Metrologia i techniki pomiarowe - wykład (s.on-line), Piotr Cupiał
16:00
17:00
17:30-19:00, gr.1
Język angielski 2/4 - lektorat (s.on-line), Elżbieta Kandyba
17:30-19:00, gr.2
Język angielski 2/4 - lektorat (s.on-line), Monika Kaźmierska
17:30-19:00, gr.3
Język angielski 2/4 - lektorat (s.on-line), Monika Hryniewicz
17:30-19:00, gr.4
Język angielski 2/4 - lektorat (s.on-line), Dorota Skrynicka-Knapczyk, Rafał Głowacz, Jolanta Przęczek
17:30-19:00, gr.5
Język angielski 2/4 - lektorat (s.on-line), Sabina Domoń
17:30-19:00, gr.1
Metrologia i techniki pomiarowe - wykład (s.on-line), Piotr Cupiał
18:00
19:00
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku:
B-2