adiunkt w jednostce Wydział Inżynierii Mechanicznej i Robotyki
|
dr inż.
Piotr Chyła
Zaloguj się, aby zobaczyć więcej.
Podstawowe informacje o użytkowniku
Koordynowane przedmioty
20/21-Z - Maszyny i urządzenia przeróbki metali 130-AIR-1S-189
20/21-Z - Technologie obróbki bezubytkowej 130-MBM-1S-472
20/21-Z - Technologie wytwarzania 130-IMM-1S-477
20/21-L - Maszyny i urządzenia przeróbki metali 130-AIR-1N-189
20/21-L - Technologie obróbki bezubytkowej 130-MBM-1N-472
21/22-Z - Maszyny i urządzenia przeróbki metali 130-APR-1S-189
21/22-Z - Technologie obróbki bezubytkowej 130-MBM-1S-472
21/22-Z - Technologie wytwarzania 130-IMM-1S-477
21/22-L - Maszyny i urządzenia przeróbki metali 130-APR-1N-189
21/22-L - Technologie obróbki bezubytkowej 130-MBM-1N-472
22/23-Z - Maszyny i urządzenia przeróbki metali 130-APR-1S-189
22/23-Z - Technologie obróbki bezubytkowej 130-MBM-1S-472
22/23-Z - Technologie wytwarzania 130-IMM-1S-477
22/23-L - Maszyny i urządzenia przeróbki metali 130-APR-1N-189
22/23-L - Technologie obróbki bezubytkowej 130-MBM-1N-472
23/24-Z - Maszyny i urządzenia przeróbki metali 130-APR-1S-189
23/24-Z - Technologie obróbki bezubytkowej 130-MBM-1S-472
23/24-Z - Technologie wytwarzania 130-IMM-1S-477
23/24-L - Maszyny i urządzenia przeróbki metali 130-APR-1N-189
23/24-L - Technologie obróbki bezubytkowej 130-MBM-1N-472
Prowadzone przedmioty
20/21-Z - Maszyny i urządzenia przeróbki metali 130-AIR-1S-189:
ćwiczenia laboratoryjne (grupa 1), ćwiczenia laboratoryjne (grupa 2), ćwiczenia laboratoryjne (grupa 3), ćwiczenia laboratoryjne (grupa 4), ćwiczenia laboratoryjne (grupa 5), ćwiczenia laboratoryjne (grupa 6), ćwiczenia laboratoryjne (grupa 7), ćwiczenia laboratoryjne (grupa 8), ćwiczenia laboratoryjne (grupa 9), ćwiczenia laboratoryjne (grupa 10), wykład (grupa 1)
20/21-Z - Techniki wytwarzania 130-APR-1N-462:
ćwiczenia audytoryjne (grupa 1), ćwiczenia audytoryjne (grupa 2), ćwiczenia audytoryjne (grupa 3)
20/21-Z - Technologie obróbki bezubytkowej 130-MBM-1S-472:
ćwiczenia audytoryjne (grupa 1), ćwiczenia audytoryjne (grupa 2), ćwiczenia audytoryjne (grupa 3), ćwiczenia audytoryjne (grupa 4), ćwiczenia audytoryjne (grupa 5), ćwiczenia audytoryjne (grupa 6), ćwiczenia audytoryjne (grupa 7), ćwiczenia audytoryjne (grupa 8), wykład (grupa 1), wykład (grupa 2)
20/21-Z - Technologie wytwarzania 130-IMM-1S-477:
ćwiczenia audytoryjne (grupa 1), ćwiczenia laboratoryjne (grupa 1), ćwiczenia laboratoryjne (grupa 2), wykład (grupa 1)
20/21-L - Maszyny i urządzenia przeróbki metali 130-AIR-1N-189:
ćwiczenia laboratoryjne (grupa 1), ćwiczenia laboratoryjne (grupa 2), ćwiczenia laboratoryjne (grupa 3), ćwiczenia laboratoryjne (grupa 4), wykład (grupa 1)
20/21-L - Technologie obróbki bezubytkowej 130-MBM-1N-472:
ćwiczenia audytoryjne (grupa 1), ćwiczenia audytoryjne (grupa 2), ćwiczenia audytoryjne (grupa 3), ćwiczenia laboratoryjne (grupa 1), ćwiczenia laboratoryjne (grupa 2), ćwiczenia laboratoryjne (grupa 3), ćwiczenia laboratoryjne (grupa 4), ćwiczenia laboratoryjne (grupa 5), ćwiczenia laboratoryjne (grupa 6), wykład (grupa 1)
21/22-Z - Maszyny i urządzenia przeróbki metali 130-APR-1S-189:
ćwiczenia laboratoryjne (grupa 1), ćwiczenia laboratoryjne (grupa 2), ćwiczenia laboratoryjne (grupa 3), ćwiczenia laboratoryjne (grupa 4), ćwiczenia laboratoryjne (grupa 5), ćwiczenia laboratoryjne (grupa 6), ćwiczenia laboratoryjne (grupa 7), ćwiczenia laboratoryjne (grupa 8), ćwiczenia laboratoryjne (grupa 9), wykład (grupa 1)
21/22-Z - Techniki wytwarzania 130-APR-1N-462:
ćwiczenia audytoryjne (grupa 1), ćwiczenia audytoryjne (grupa 2)
21/22-Z - Techniki wytwarzania 130-APR-1S-462:
ćwiczenia audytoryjne (grupa 1), ćwiczenia audytoryjne (grupa 2), ćwiczenia audytoryjne (grupa 3), ćwiczenia audytoryjne (grupa 4), ćwiczenia audytoryjne (grupa 5)
21/22-Z - Techniki wytwarzania 130-MBM-1S-462:
ćwiczenia audytoryjne (grupa 3), ćwiczenia audytoryjne (grupa 4)
21/22-Z - Technologie obróbki bezubytkowej 130-MBM-1S-472:
ćwiczenia audytoryjne (grupa 1), ćwiczenia audytoryjne (grupa 2), ćwiczenia audytoryjne (grupa 3), ćwiczenia audytoryjne (grupa 4), ćwiczenia audytoryjne (grupa 5), ćwiczenia audytoryjne (grupa 6), ćwiczenia audytoryjne (grupa 7), wykład (grupa 1), wykład (grupa 2)
21/22-Z - Technologie wytwarzania 130-IMM-1S-477:
ćwiczenia audytoryjne (grupa 1), ćwiczenia laboratoryjne (grupa 1), ćwiczenia laboratoryjne (grupa 2), wykład (grupa 1)
21/22-L - Inżynieria procesów technologicznych w małych przedsiębiorstwach 130-MBM-2S-140-ISW:
ćwiczenia projektowe (grupa 1), ćwiczenia projektowe (grupa 2), ćwiczenia projektowe (grupa 3), wykład (grupa 1)
21/22-L - Inżynieria systemów produkcyjnych 130-MBM-2S-143-ISW:
zajęcia seminaryjne (grupa 1), zajęcia seminaryjne (grupa 2), zajęcia seminaryjne (grupa 3)
21/22-L - Logistyka przemysłowa 130-MBM-2S-172:
ćwiczenia projektowe (grupa 1), ćwiczenia projektowe (grupa 2), ćwiczenia projektowe (grupa 3), ćwiczenia projektowe (grupa 4), ćwiczenia projektowe (grupa 5), ćwiczenia projektowe (grupa 6), ćwiczenia projektowe (grupa 7), ćwiczenia projektowe (grupa 8), ćwiczenia projektowe (grupa 9), ćwiczenia projektowe (grupa 10), ćwiczenia projektowe (grupa 11), ćwiczenia projektowe (grupa 12), ćwiczenia projektowe (grupa 13), ćwiczenia projektowe (grupa 14), ćwiczenia projektowe (grupa 15)
21/22-L - Maszyny i urządzenia przeróbki metali 130-APR-1N-189:
ćwiczenia laboratoryjne (grupa 1), ćwiczenia laboratoryjne (grupa 2), ćwiczenia laboratoryjne (grupa 3), wykład (grupa 1)
21/22-L - Technologie obróbki bezubytkowej 130-MBM-1N-472:
ćwiczenia audytoryjne (grupa 1), ćwiczenia audytoryjne (grupa 2), ćwiczenia laboratoryjne (grupa 1), ćwiczenia laboratoryjne (grupa 2), ćwiczenia laboratoryjne (grupa 3), wykład (grupa 1)
22/23-Z - Inżynieria procesów technologicznych w małych przedsiębiorstwach 130-MBM-2N-140-ISW:
ćwiczenia projektowe (grupa 1), wykład (grupa 1)
22/23-Z - Maszyny i urządzenia przeróbki metali 130-APR-1S-189:
ćwiczenia laboratoryjne (grupa 1), ćwiczenia laboratoryjne (grupa 2), ćwiczenia laboratoryjne (grupa 3), ćwiczenia laboratoryjne (grupa 4), ćwiczenia laboratoryjne (grupa 5), ćwiczenia laboratoryjne (grupa 6), ćwiczenia laboratoryjne (grupa 7), wykład (grupa 1)
22/23-Z - Techniki wytwarzania 130-APR-1N-462:
ćwiczenia audytoryjne (grupa 1), ćwiczenia audytoryjne (grupa 2), ćwiczenia audytoryjne (grupa 3)
22/23-Z - Techniki wytwarzania 130-APR-1S-462:
ćwiczenia audytoryjne (grupa 1), ćwiczenia audytoryjne (grupa 2), ćwiczenia audytoryjne (grupa 3), ćwiczenia audytoryjne (grupa 4)
22/23-Z - Techniki wytwarzania 130-MBM-1S-462:
ćwiczenia audytoryjne (grupa 3), ćwiczenia audytoryjne (grupa 4), ćwiczenia audytoryjne (grupa 9)
22/23-Z - Technologie obróbki bezubytkowej 130-MBM-1S-472:
ćwiczenia audytoryjne (grupa 1), ćwiczenia audytoryjne (grupa 2), ćwiczenia audytoryjne (grupa 3), ćwiczenia audytoryjne (grupa 4), ćwiczenia audytoryjne (grupa 5), ćwiczenia audytoryjne (grupa 6), wykład (grupa 1)
22/23-L - Inżynieria procesów technologicznych w małych przedsiębiorstwach 130-MBM-2S-140-ISW:
ćwiczenia projektowe (grupa 1), wykład (grupa 1)
22/23-L - Maszyny i urządzenia przeróbki metali 130-APR-1N-189:
ćwiczenia laboratoryjne (grupa 1), ćwiczenia laboratoryjne (grupa 2), wykład (grupa 1)
22/23-L - Technologie obróbki bezubytkowej 130-MBM-1N-472:
ćwiczenia audytoryjne (grupa 1), ćwiczenia laboratoryjne (grupa 1), ćwiczenia laboratoryjne (grupa 2), wykład (grupa 1)
23/24-Z - Inżynieria procesów technologicznych w małych przedsiębiorstwach 130-MBM-2N-140-ISW:
ćwiczenia projektowe (grupa 1), wykład (grupa 1)
23/24-Z - Maszyny i urządzenia przeróbki metali 130-APR-1S-189:
ćwiczenia laboratoryjne (grupa 1), ćwiczenia laboratoryjne (grupa 2), ćwiczenia laboratoryjne (grupa 3), ćwiczenia laboratoryjne (grupa 4), ćwiczenia laboratoryjne (grupa 5), ćwiczenia laboratoryjne (grupa 6), ćwiczenia laboratoryjne (grupa 7), ćwiczenia laboratoryjne (grupa 8), wykład (grupa 1)
23/24-Z - Techniki wytwarzania 130-APR-1S-462:
ćwiczenia audytoryjne (grupa 1), ćwiczenia audytoryjne (grupa 2), ćwiczenia audytoryjne (grupa 3), ćwiczenia audytoryjne (grupa 4)
23/24-Z - Techniki wytwarzania 130-MBM-1S-462:
ćwiczenia audytoryjne (grupa 3), ćwiczenia audytoryjne (grupa 4), ćwiczenia audytoryjne (grupa 9)
23/24-Z - Technologie obróbki bezubytkowej 130-MBM-1S-472:
ćwiczenia audytoryjne (grupa 1), ćwiczenia audytoryjne (grupa 2), ćwiczenia audytoryjne (grupa 3), ćwiczenia audytoryjne (grupa 4), ćwiczenia audytoryjne (grupa 5), ćwiczenia audytoryjne (grupa 6), wykład (grupa 1)
23/24-L - Inżynieria systemów produkcyjnych 130-MBM-2S-143-ISW:
wykład (grupa 1), zajęcia seminaryjne (grupa 1)