Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie - Centralny System Uwierzytelniania
Strona główna

Plan zajęć odbywających się w sali 303 (2024-04-15 - 2024-04-21) D-10 (D10)

Pokaż plan w formacie:
Okres planu zajęć

Po kliknięciu kafelka danej grupy zajęciowej wyświetli się okno ze szczegółowymi informacjami. Pod niektórymi z nich kryją się linki prowadzące m.in. do strony grupy zajęciowej, strony prowadzącego/koordynatora (czy informacji dotyczących budynku, w którym odbywają się zajęcia).

2024-04-15 - 2024-04-21

Poniedziałek

CWL, gr. 5 (303)
8:00 ćwiczenia laboratoryjne, grupa 5 każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30 Sala 303, budynek nr D10
CWL, gr. 6 (303)
8:00 ćwiczenia laboratoryjne, grupa 6 każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30 Sala 303, budynek nr D10
CWL, gr. 7 (303)
8:00 ćwiczenia laboratoryjne, grupa 7 każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30 Sala 303, budynek nr D10
CWL, gr. 8 (303)
8:00 ćwiczenia laboratoryjne, grupa 8 każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30 Sala 303, budynek nr D10
CWL, gr. 1 (303)
13:15 ćwiczenia laboratoryjne, grupa 1 każdy poniedziałek, 13:15 - 14:45 Sala 303, budynek nr D10
CWL, gr. 2 (303)
13:15 ćwiczenia laboratoryjne, grupa 2 każdy poniedziałek, 13:15 - 14:45 Sala 303, budynek nr D10
CWL, gr. 3 (303)
13:15 ćwiczenia laboratoryjne, grupa 3 każdy poniedziałek, 13:15 - 14:45 Sala 303, budynek nr D10
CWL, gr. 4 (303)
13:15 ćwiczenia laboratoryjne, grupa 4 każdy poniedziałek, 13:15 - 14:45 Sala 303, budynek nr D10
CWL, gr. 5 (303)
15:00 ćwiczenia laboratoryjne, grupa 5 każdy poniedziałek, 15:00 - 16:30 Sala 303, budynek nr D10
CWL, gr. 6 (303)
15:00 ćwiczenia laboratoryjne, grupa 6 każdy poniedziałek, 15:00 - 16:30 Sala 303, budynek nr D10
CWL, gr. 2 (303)
16:45 ćwiczenia laboratoryjne, grupa 2 każdy poniedziałek, 16:45 - 19:45 Sala 303, budynek nr D10
CWL, gr. 4 (303)
16:45 ćwiczenia laboratoryjne, grupa 4 każdy poniedziałek, 16:45 - 19:45 Sala 303, budynek nr D10
CWL, gr. 6 (303)
16:45 ćwiczenia laboratoryjne, grupa 6 każdy poniedziałek, 16:45 - 19:45 Sala 303, budynek nr D10
CWL, gr. 8 (303)
16:45 ćwiczenia laboratoryjne, grupa 8 każdy poniedziałek, 16:45 - 19:45 Sala 303, budynek nr D10

Wtorek

CWL, gr. 10 (303)
8:00 ćwiczenia laboratoryjne, grupa 10 każdy wtorek, 8:00 - 11:00 Sala 303, budynek nr D10
CWL, gr. 3 (303)
8:00 ćwiczenia laboratoryjne, grupa 3 każdy wtorek, 8:00 - 10:15 Sala 303, budynek nr D10
CWL, gr. 4 (303)
8:00 ćwiczenia laboratoryjne, grupa 4 każdy wtorek, 8:00 - 10:15 Sala 303, budynek nr D10
CWL, gr. 1 (303)
11:00 ćwiczenia laboratoryjne, grupa 1 każdy wtorek, 11:00 - 12:30 Sala 303, budynek nr D10
CWL, gr. 2 (303)
11:00 ćwiczenia laboratoryjne, grupa 2 każdy wtorek, 11:00 - 12:30 Sala 303, budynek nr D10
CWL, gr. 3 (303)
11:00 ćwiczenia laboratoryjne, grupa 3 każdy wtorek, 11:00 - 12:30 Sala 303, budynek nr D10
CWL, gr. 1 (303)
12:30 ćwiczenia laboratoryjne, grupa 1 każdy wtorek, 12:30 - 14:45 Sala 303, budynek nr D10
CWL, gr. 1 (303)
15:00 ćwiczenia laboratoryjne, grupa 1 każdy wtorek, 15:00 - 17:15 Sala 303, budynek nr D10
CWL, gr. 2 (303)
15:00 ćwiczenia laboratoryjne, grupa 2 każdy wtorek, 15:00 - 17:15 Sala 303, budynek nr D10
CWL, gr. 1 (303)
17:15 ćwiczenia laboratoryjne, grupa 1 każdy wtorek, 17:15 - 19:30 Sala 303, budynek nr D10
CWL, gr. 2 (303)
17:15 ćwiczenia laboratoryjne, grupa 2 każdy wtorek, 17:15 - 19:30 Sala 303, budynek nr D10
CWL, gr. 3 (303)
17:15 ćwiczenia laboratoryjne, grupa 3 każdy wtorek, 17:15 - 19:30 Sala 303, budynek nr D10
CWL, gr. 4 (303)
17:15 ćwiczenia laboratoryjne, grupa 4 każdy wtorek, 17:15 - 19:30 Sala 303, budynek nr D10

Środa

CWL, gr. 5 (303)
8:00 ćwiczenia laboratoryjne, grupa 5 każda środa, 8:00 - 8:45 Sala 303, budynek nr D10
CWL, gr. 6 (303)
8:00 ćwiczenia laboratoryjne, grupa 6 każda środa, 8:00 - 8:45 Sala 303, budynek nr D10
CWL, gr. 1 (303)
10:30 ćwiczenia laboratoryjne, grupa 1 każda środa, 10:30 - 12:45 Sala 303, budynek nr D10
CWL, gr. 2 (303)
10:30 ćwiczenia laboratoryjne, grupa 2 każda środa, 10:30 - 12:45 Sala 303, budynek nr D10
CWL, gr. 3 (303)
13:00 ćwiczenia laboratoryjne, grupa 3 każda środa, 13:00 - 13:45 Sala 303, budynek nr D10
CWL, gr. 4 (303)
13:00 ćwiczenia laboratoryjne, grupa 4 każda środa, 13:00 - 13:45 Sala 303, budynek nr D10
CWL, gr. 3 (303)
15:00 ćwiczenia laboratoryjne, grupa 3 każda środa, 15:00 - 17:15 Sala 303, budynek nr D10
CWL, gr. 4 (303)
15:00 ćwiczenia laboratoryjne, grupa 4 każda środa, 15:00 - 17:15 Sala 303, budynek nr D10
CWL, gr. 5 (303)
15:00 ćwiczenia laboratoryjne, grupa 5 każda środa, 15:00 - 17:15 Sala 303, budynek nr D10

Czwartek

CWL, gr. 1 (303)
8:00 ćwiczenia laboratoryjne, grupa 1 każdy czwartek, 8:00 - 9:30 Sala 303, budynek nr D10
CWL, gr. 2 (303)
8:00 ćwiczenia laboratoryjne, grupa 2 każdy czwartek, 8:00 - 9:30 Sala 303, budynek nr D10
CWL, gr. 3 (303)
8:00 ćwiczenia laboratoryjne, grupa 3 każdy czwartek, 8:00 - 9:30 Sala 303, budynek nr D10
CWL, gr. 4 (303)
8:00 ćwiczenia laboratoryjne, grupa 4 każdy czwartek, 8:00 - 9:30 Sala 303, budynek nr D10
CWL, gr. 1 (303)
10:15 ćwiczenia laboratoryjne, grupa 1 każdy czwartek, 10:15 - 12:30 Sala 303, budynek nr D10
CWL, gr. 1 (303)
10:15 ćwiczenia laboratoryjne, grupa 1 każdy czwartek, 10:15 - 12:30 Sala 303, budynek nr D10
CWL, gr. 5 (303)
15:30 ćwiczenia laboratoryjne, grupa 5 każdy czwartek, 15:30 - 17:45 Sala 303, budynek nr D10
CWL, gr. 6 (303)
15:30 ćwiczenia laboratoryjne, grupa 6 każdy czwartek, 15:30 - 17:45 Sala 303, budynek nr D10
CWL, gr. 1 (303)
15:30 ćwiczenia laboratoryjne, grupa 1 każdy czwartek, 15:30 - 17:45 Sala 303, budynek nr D10
CWL, gr. 1 (303)
17:45 ćwiczenia laboratoryjne, grupa 1 każdy czwartek, 17:45 - 20:00 Sala 303, budynek nr D10
CWL, gr. 2 (303)
17:45 ćwiczenia laboratoryjne, grupa 2 każdy czwartek, 17:45 - 20:00 Sala 303, budynek nr D10
CWL, gr. 3 (303)
17:45 ćwiczenia laboratoryjne, grupa 3 każdy czwartek, 17:45 - 20:00 Sala 303, budynek nr D10
CWL, gr. 4 (303)
17:45 ćwiczenia laboratoryjne, grupa 4 każdy czwartek, 17:45 - 20:00 Sala 303, budynek nr D10

Piątek

CWL, gr. 1 (303)
8:00 ćwiczenia laboratoryjne, grupa 1 każdy piątek, 8:00 - 9:30 Sala 303, budynek nr D10
CWL, gr. 2 (303)
8:00 ćwiczenia laboratoryjne, grupa 2 każdy piątek, 8:00 - 9:30 Sala 303, budynek nr D10
CWL, gr. 3 (303)
8:00 ćwiczenia laboratoryjne, grupa 3 każdy piątek, 8:00 - 9:30 Sala 303, budynek nr D10
CWL, gr. 4 (303)
8:00 ćwiczenia laboratoryjne, grupa 4 każdy piątek, 8:00 - 9:30 Sala 303, budynek nr D10
CWL, gr. 5 (303)
9:45 ćwiczenia laboratoryjne, grupa 5 każdy piątek, 9:45 - 11:15 Sala 303, budynek nr D10
CWL, gr. 6 (303)
9:45 ćwiczenia laboratoryjne, grupa 6 każdy piątek, 9:45 - 11:15 Sala 303, budynek nr D10
CWL, gr. 7 (303)
9:45 ćwiczenia laboratoryjne, grupa 7 każdy piątek, 9:45 - 11:15 Sala 303, budynek nr D10
CWL, gr. 8 (303)
9:45 ćwiczenia laboratoryjne, grupa 8 każdy piątek, 9:45 - 11:15 Sala 303, budynek nr D10
CWL, gr. 1 (303)
11:30 ćwiczenia laboratoryjne, grupa 1 każdy piątek, 11:30 - 13:00 Sala 303, budynek nr D10
CWL, gr. 2 (303)
11:30 ćwiczenia laboratoryjne, grupa 2 każdy piątek, 11:30 - 13:00 Sala 303, budynek nr D10
CWL, gr. 3 (303)
11:30 ćwiczenia laboratoryjne, grupa 3 każdy piątek, 11:30 - 13:00 Sala 303, budynek nr D10
CWL, gr. 4 (303)
11:30 ćwiczenia laboratoryjne, grupa 4 każdy piątek, 11:30 - 13:00 Sala 303, budynek nr D10
CWL, gr. 5 (303)
13:15 ćwiczenia laboratoryjne, grupa 5 każdy piątek, 13:15 - 14:45 Sala 303, budynek nr D10
CWL, gr. 6 (303)
13:15 ćwiczenia laboratoryjne, grupa 6 każdy piątek, 13:15 - 14:45 Sala 303, budynek nr D10
CWL, gr. 7 (303)
13:15 ćwiczenia laboratoryjne, grupa 7 każdy piątek, 13:15 - 14:45 Sala 303, budynek nr D10
CWL, gr. 8 (303)
13:15 ćwiczenia laboratoryjne, grupa 8 każdy piątek, 13:15 - 14:45 Sala 303, budynek nr D10
CWL, gr. 1 (303)
15:00 ćwiczenia laboratoryjne, grupa 1 każdy piątek, 15:00 - 16:30 Sala 303, budynek nr D10
CWL, gr. 2 (303)
15:00 ćwiczenia laboratoryjne, grupa 2 każdy piątek, 15:00 - 16:30 Sala 303, budynek nr D10
CWL, gr. 3 (303)
15:00 ćwiczenia laboratoryjne, grupa 3 każdy piątek, 15:00 - 16:30 Sala 303, budynek nr D10
CWL, gr. 4 (303)
15:00 ćwiczenia laboratoryjne, grupa 4 każdy piątek, 15:00 - 16:30 Sala 303, budynek nr D10
CWL, gr. 7 (303)
16:45 ćwiczenia laboratoryjne, grupa 7 każdy piątek, 16:45 - 19:00 Sala 303, budynek nr D10
CWL, gr. 8 (303)
16:45 ćwiczenia laboratoryjne, grupa 8 każdy piątek, 16:45 - 19:00 Sala 303, budynek nr D10

Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: D-10

al. Mickiewicza 30
30-059 Kraków
tel: +48 12 617 22 22 https://www.agh.edu.pl/
kontakt deklaracja dostępności USOSweb 7.0.3.0-AGH (2024-03-27)